Kradziez.
#1
Pisze watek w imieniu weraijustik.

Nick: weraijustik
Nick Oskarżonego (Podejrzanych): Marwin_Pro, _Chavez_.
Powód: Gdy wera wszedla dzisiaj na serwer (10:20 chyba) zobaczyla na swojej dzialce niezla demolke. Dzialka zostala zdemolowana i okradziona przez jednego z graczy, ktorzy byli dodanie. Duze prawdopodobienstwo jest, ze mogl to zrobic _Chavez_. Z dzialki zniknely drogo cenne itemy (na jednym z screenow bedzie napisane co i jak). Wiem, ze nie mozesz akurat tutaj cichusku sprawdzic, kto niszczyl itp, ale moglbys zobaczyc chociaz kto stawial tego cobble? Bo jego nie bylo na dzialce + kto wode wylewal? ID działki - 3;-4.
Dowód: http://imgur.com/a/Ek8aJ
#2
juz ci pisalem na pw, ze na serwerach oprocz wolnosci nie da sie tego sprawdzic, ani niszczenia, ani stawiania blokow.
dlatego do dzialki dodaje sie na wlasna odpowiedzialnosc, bo jak ktos kogos okradnie to nic nie moge.

jedyne co, to sprawdzilem kiedy dodani gracze byli ostatnio na classicu.
JusTynka11011 byla ostatnio 2dni 22h temu.
Marwin_Pro aktualnie jest online.
_Chavez_ ostatnio byl 14h 53min temu.
nie wiem kiedy dzialka zostala zniszczona i przez kogo, ale moze to wam cos powie.
niestety dla mnie nie swiadczy to o dokonaniu takiej kradziezy, bo rowniedobrze wlasciciel mogl sobie wszystko wymyslic aby utrudnic komus zycie i go chciec zbanowac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Wlasciciel dzialki sam byl wkurzony na to, ze ktos zniszczyl mu dzialke.
Chavez wchodzi raz na ruski rok, a jest duzo podejrzen na niego. Marwin akurat teraz jest online i wlasnie proboje z nami to wyjasnic, ale to nic nie daje.
Jedyna opcja zostaje Chavez, ale nie wiem.
Edit: Marwina nie bylo w godzinach 19-22, ale pamietam ze Chavez wtedy byl. + to nie jest pierwsza kradziez chaveza u wery.
#4
(07-16-2017, 10:49)M_A_T_I napisał(a): Edit: Marwina nie bylo w godzinach 19-22, ale pamietam ze Chavez wtedy byl. + to nie jest pierwsza kradziez chaveza u wery.

Nie wiem czy to coś da ale również widziałem chavez w tych godzinach.
........................................UwU
Niedostępny
#5
(07-16-2017, 11:07)M_A_T_I napisał(a):
(07-16-2017, 11:05)El Zdrowixo napisał(a): Do zamkniecia. Dodajesz na wlasna odpowiedzialność.

Wysłane z mojego iPhone przy użyciu Tapatalk
Co to wnosi do watku? Tylko niepotrzebny spam robisz.
Ale rację ma.

Same podejrzenia nie wystarczą, nie wiadomo czy podczas tej swojej obecności, faktycznie niszczył tą działkę.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
(07-16-2017, 11:02)Mateuu napisał(a):
(07-16-2017, 10:49)M_A_T_I napisał(a): Edit: Marwina nie bylo w godzinach 19-22, ale pamietam ze Chavez wtedy byl. + to nie jest pierwsza kradziez chaveza u wery.

Nie wiem czy to coś da ale również widziałem chavez w tych godzinach.

Marwin_Pro tez mogl wtedy grac, jedynie JusTynka11011 jest czysta, no chyba ze wlasciciel dzialki dawno na niej nie byl i dopiero dzis zauwazyl zniszczenia.
nic nie dam rady zrobic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości