Aha?
#1
Na dachu spawna kupilem jajko konia. Wcisnalem na tabliczke, zabralo mi 6000$, ale jajka nie dostalem! Oproznilem eq - nie dostalem w ogole tego jajka. Jajko kupilem przez pomylke, ale ze zobaczylem ze w eq go nie mam to nwm co moglo sie stac...
#2
a miałeś pełny ekwipunek?
#3
(07-13-2017, 19:32)Myszak napisał(a): a miałeś pełny ekwipunek?

Nie, mialem 9 wolnych slotow w ekwipunku.
#4
Może kupiles klikłes i odrazu postawiłes i znikło bo nie można tam zwierząt respic? Znaczy nie wiem czy mozna bo tam nie gram
#5
(07-13-2017, 20:12)MrFraky napisał(a): Może kupiles klikłes i odrazu postawiłes i znikło bo nie można tam zwierząt respic? Znaczy nie wiem czy mozna bo tam nie gram

To wtedy jakbym na poprawny slot nacisnal to bym mial znowu to jajko. Albo w glownym pasku jak wcisne np. Shift i nacisne na gline to z eq na glowny pasek idzie. A takto by poszlo potem coflo i pojawiloby sie jajko konia.
#6
(07-13-2017, 20:24)M_A_T_I napisał(a):
(07-13-2017, 20:12)MrFraky napisał(a): Może kupiles klikłes i odrazu postawiłes i znikło bo nie można tam zwierząt respic? Znaczy nie wiem czy mozna bo tam nie gram

To wtedy jakbym na poprawny slot nacisnal to bym mial znowu to jajko. Albo w glownym pasku jak wcisne np. Shift i nacisne na gline to z eq na glowny pasek idzie. A takto by poszlo potem coflo i pojawiloby sie jajko konia.

jak spawnujesz jajko w miejscu gdzie nie pojawiaja sie zwierzeta/potwory, to twoje jajko znika, a mob sie nie pojawia.
przynajmniej tak zawsze bylo o ile pamietam.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Ale mi nie dalo od razu po zakupie. Pieniadze mi zabralo, ale jajka nie dalo.
#8
A może serio klikłes a nawet nie zauważyłeś?
#9
Mial wolne sloty w ekwipunku w tym jak cie wciska e to ciezko by bylo respawnac.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#10
Chyba juz wiem, bo przy kupnie wcisnalem dwa razy prawy i na cobble na dachu postawilem jajko....

Mozna juz chyba zamknac watek.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości