Zablokowac.
#1
Chcialbym, aby usuwanie watkow zostalo zablokowane. Posty moznaby bylo normalnie usuwac, ale watki nie.

Dlaczego? Poniewaz Lutynka zrobila juz 6 watkow o tej samej tematyce, a tamte usuwala. To samo bylo jak Mateuu robil. Wiec prosilbym o zablokowanie tego, bo nie wiem co to daje, skoro tworza oni kolejne watki o tej samej tematyce.
#2
Popieram, usuwa je ponieważ boi się konsekwencji ale dobra ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#3
Usuwam te wątki bo widać wyraźnie że to jest tylko skierowane do cichego. Tak ciężko się nauczyć czytać?
#4
(07-09-2017, 10:47)Lutynka napisał(a): Usuwam te wątki bo widać wyraźnie że to jest tylko skierowane do cichego. Tak ciężko się nauczyć czytać?

to jak do cichego, to ma pw pisz. w watku każdy ma prawo się wypowiedzieć Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
(07-09-2017, 11:06)HubPlayGames napisał(a):
(07-09-2017, 10:47)Lutynka napisał(a): Usuwam te wątki bo widać wyraźnie że to jest tylko skierowane do cichego. Tak ciężko się nauczyć czytać?

to jak do cichego, to ma pw pisz. w watku każdy ma prawo się wypowiedzieć Smile

Mateuu bał się że nie odpowie ale już jeden wątek zamiast tu pisać właśnie wysłałam mu na PW.
#6
Cichusek chyba teraz nie ma czsu odpowiadać na pw i nie odpowiada. :/

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#7
Ale halo, usuwanie jest zablokowane, tylko, że nie u każdego to działa
#8
(07-09-2017, 11:32)Myszak napisał(a): Ale halo, usuwanie jest zablokowane, tylko, że nie u każdego to działa

No wlasnie nie.
Jak usuniesz w watku jeden post, np. 2 i jest to twoj, to jak usuniesz go to calego watku nie usuniesz, a jak watek usuniesz to juz wiesz...
#9
To chyba inaczej się nie da tego zablokować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości