Ban Za Nic..
#1
Exclamation 
Mój kuzyn został zbanowany przy mnie za "Cheaty" Przez HubPlayGames .
Gracz THEBOXHEAD Napisał Na Chacie "Offaj To" . A HubPlayGames Po Chwili zbanowal Go Za Cheaty .. A Ponoć Jest Jedna Ważna Zasada. Brak Dowodu=Brak Bana.
Rozumiem Jeśli Była By Na Mojego Kuzyna Skarga Z Filmikiem Na Forum Ale Bez Powodu Jak Dostał Bana To Juz Przesada. HubPlayGames Jeśli To Przeczytales To Moim Zdaniem Popełniłeś Duży Błąd Ponieważ Zbanowałeś Mojego Kuzyna Bez Powodu.
#2
dostales bana za slownictwo a nie za cheaty na pieknaprzygoda
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Hub sprawdza graczy czy ktos cheatuje.
prawdopodobnie tamten gracz piszac to zaczal mu sie przygladac i jak zobaczyl, ze twoj brat uzywa cheatow, to go zbanowal.
mozliwe tez, ze siedzial akurat na pvp na vanishu i widzial cale zajscie.
bez powodu by nie dostal bana.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
jaki kuzyn,znowu kogos zbanowalem nie tak?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
On Nie Był Na Wanishu... A Widzial? Nic Nie Widział przyszedl po tym jak napisal ze kuzyn ma niby aure bo bo zaczynał go klepac z 5/2 na koncie dingo2357 i THEBOXHEAD napisal offaj aure a on przyszedl na pvp zobaczyl ze go udezyl bo na 1 kratke wyszedl i dal mu bana no to wtf...
#6
Aham, rozumiem ze twoj kuzyn zrobil multikonto i znowu zaczal cheatowac? Niestety, ale jak ja na pvp siedzialem to widzialem u PieknaPrzygoda cheaty, ale nie nagralem bo nie mialem czasu. Kolo pvp przechodzilem bo do karczmy musialem. Moim zdaniem twoj kuzyn powinien jeszcze dostac bana za multikonto, skoro dostal bana na PieknaPrzygoda, a diego to jego multikonto, no to wiesz.

Hub siedzi na vanishu, nie tak ze ktos na pisze "offaj cheaty" i bang, ban. Te wymowki i tak ci nic nie dadza, hub widzial - widzial. Wiec jak najbardziej ban sie nalezal. Albo poprostu jest swiadkiem zdarzenia tego, gdy twoj kuzyn cheatowal i dostal bana.
#7
(07-09-2017, 10:38)M_A_T_I napisał(a): Aham, rozumiem ze twoj kuzyn zrobil multikonto i znowu zaczal cheatowac? Niestety, ale jak ja na pvp siedzialem to widzialem u PieknaPrzygoda cheaty, ale nie nagralem bo nie mialem czasu. Kolo pvp przechodzilem bo do karczmy musialem. Moim zdaniem twoj kuzyn powinien jeszcze dostac bana za multikonto, skoro dostal bana na PieknaPrzygoda, a diego to jego multikonto, no to wiesz.

Hub siedzi na vanishu, nie tak ze ktos na pisze "offaj cheaty" i bang, ban. Te wymowki i tak ci nic nie dadza, hub widzial - widzial. Wiec jak najbardziej ban sie nalezal. Albo poprostu jest swiadkiem zdarzenia tego, gdy twoj kuzyn cheatowal i dostal bana.

Przecież to samo napisał cichy, no i po co spamujesz? Poza tym, Hub nie jest pewny.
(07-09-2017, 09:54)HubPlayGames napisał(a): jaki kuzyn,znowu kogos zbanowalem nie tak?
#8
(07-09-2017, 10:05)KozakLozak napisał(a): On Nie Był Na Wanishu... A Widzial? Nic Nie Widział przyszedl po tym jak napisal ze kuzyn ma niby aure bo bo zaczynał go klepac z 5/2 na koncie dingo2357 i THEBOXHEAD napisal offaj aure a on przyszedl na pvp zobaczyl ze go udezyl bo na 1 kratke wyszedl i dal mu bana no to wtf...

pytam się jaki kuzyn, którego zbanowalem, ma nick
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#9
No Pisalem dingo2357
#10
(07-09-2017, 11:42)KozakLozak napisał(a): No Pisalem dingo2357

3 graczy pisalo ze ma cheaty, poszedłem, sprawdziłem i miał criticals i killaura
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości