Pytanie
#1
Za kopiowanie budowli od innych graczy jest ban?/ usunięcie działki?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Tak :p
#3
A jeśli gracz wchodzi tylko po to by odświeżyć działkę/ Jeśli z zewnątrz będzie taki sam a w środku inaczej?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
(07-08-2017, 23:14)Myszak napisał(a): Tak :p

Pod warunkiem, że udowodnisz, że Twoja budowla została zbudowana pierwsza (zazwyczaj w postaci zrzutu ekranu). W przeciwnym razie nie ma rady (gdyż świadkowie liczą się tutaj znacznie mniej, niż dobitne, twarde dowody).

Niedostępny
#5
O to chodzi, że Mateuu posiada na prison swój auto-sklep. Jego wygląd bardzo mi się spodobał, postanowiłem zrobić taki sam. Myślę, że mnie nie zgłosi bo wchodzi tylko restetować działkę więc ma za przeproszeniem ,,wywalone'' gorzej jak wróci na prison na stałe XD

A były kiedykolwiek przypadki usuwania działki z powodu ściągnięcia ?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#6
(07-08-2017, 23:20)Dynvmo napisał(a): A jeśli gracz wchodzi tylko po to by odświeżyć działkę/ Jeśli z zewnątrz będzie taki sam a w środku inaczej?

Jeśli gracz refreshuje budowlę skopiowaną od Ciebie i nic więcej, to możesz zgłaszać. /// Jeśli cała budowla NIE jest identyczna, jak u Ciebie, to wolałbym się z kimś najpierw dogadać, a jakby ten nie chciał pójść na jakiś układ, to wtedy zgłaszać.

Zgłaszać, ale z dowodem.

(07-08-2017, 23:24)Dynvmo napisał(a): O to chodzi, że Mateuu posiada na prison swój auto-sklep. Jego wygląd bardzo mi się spodobał, postanowiłem zrobić taki sam. Myślę, że mnie nie zgłosi bo wchodzi tylko restetować działkę więc ma za przeproszeniem ,,wywalone'' gorzej jak wróci na prison na stałe XD

A były kiedykolwiek przypadki usuwania działki z powodu ściągnięcia ?

A jeśli jest odwrotnie, niż przypuszczałem, to Ty masz problem i błagaj Mateuu, żeby Cię nie zgłosił (albo porozumcie się i tyle, co za problem ;v)

Niedostępny
#7
Ale to nie ode mnie sciagneli tylko ja sciagnalem od gracza Mateuu który wbija tylko refreshować działkę którą od niego zgapiłem z zewnątrz (dałem też inną nazwę sklepu)
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#8
On cie nie zglosi, jak ladnie poprosisz
#9
To teraz, mając świadomość, że za "zgapianie" jest ban, powinieneś (przynajmniej) lekko zmienić wystrój sklepu na zewnątrz, żeby Mateuu Cię nie podpuścił.

Niedostępny
#10
Tylko, że ten sklep jest cholernie piękny z zewnątrz !!!
[Obrazek: KYhB2Xh.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości