Oszust
#1
Exclamation 
Twój nick: Klaudia123d

Nick oskarżonego: mcmichu

Opis sytuacji: Ten użytkownik oszukał mnie. Na chacie zaprosiłam do 'restauracji', którą prowadzę razem z koleżanką o nicku kinia - do niej należy działka, ale nie było jej wtedy, ponieważ była wylogowana z serwera, a ja jestem dodana do jej działki, a działkę mam naprzeciwko niej (xd?). Najpierw poprosił o zupę grzybową i zapłacił, później zaczynał prosić o różne produkty w dużych ilościach - pomyślałam 'hehe, dobry klient' dopóki nie zaczął mnie w chamski sposób pośpieszać. Ogólnie, to od początku tak się zachowywał, ale nie zwracałam na to uwagi. Gdy skończył robić 'listę zakupów', to wszystko mu podałam, następnie obliczyłam cały koszt jego zakupów (154$) i poprosiłam o zapłatę - wtedy uciekł z jedzeniem. Później pisałam z nim jeszcze i prosiłam o zwrot jedzenia lub zapłatę, niestety bezskutecznie.

Dowód/Screen: Nie posiadam screena, ale prowadziłam z nim rozmowę na msg 08.07.2017 mniej więcej o godzinie 20:30 - 22.00. Może to coś pomoże?
Proszę o sprawiedliwą karę dla niego, z góry dziękuję.
#2
Brak dowodow = Brak bana. I takie male sumy watpie ze zostalby ukarany.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Nie chodzi mi o sumę, ale o to, że dopuścił się oszustwa i może oszukać kogoś innego.
#4
Bez dowodów nic nie zrobisz..
#5
jesli chodzi o wiadomosci na /msg, to sa one prywatne i nie zapisujemy tych wiadomosci w logach serwera, jest tylko publiczny czat.
raczej nic w tej sprawie nie moge zrobic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości