Nadszedł czas.
#11
Resetowanie punktów to dobry pomysł... bo wbije taki co ma pierdyliard pkt, i kozaczy że jest lepszy ale reszta na nie
#12
(07-08-2017, 19:53)Tails napisał(a):
(07-08-2017, 19:04)M_A_T_I napisał(a): Nadszedł ten czas.

Ostatnio nie bylo zadnych rewolucyjnych zmian na pistoletach (oprocz dodaniu C4, repair).

To i tak dużo.

Wszelkie te zmiany, i tak nie gwarantują że będzie pełno ludu.

(07-08-2017, 19:08)M_A_T_I napisał(a):
(07-08-2017, 19:06)JTdiro napisał(a): Jestem za, ale co z vipem jak ktoś kupił?
Nad tym wlasnie nie rozmyslalem.
Gdyby byla ta nowa edycja, to cichusek moglby rozdac 10 kodzikow na vipa, jak zrobil po tym problemie.
10 kodzików... I wszystkie zgarnie 1 lub 2 osoby

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

wedlug mnie na pvp ostatnio bardzo duzo zrobilem.
zastanow sie dobrze nad swoimi propozycjami, jak je chcesz wprowadzic? nowe pluginy, jakie? inne bronie, beda podobne do aktualnych.
a komendy? np. /kit? jakie bys chcial?
co bys chcial nowego w sklepiku?

taka nowa edycja by polegala tylko na zresetowaniu poziomow i zmianie wystroju spawnu i mapy. innej ogromnej zmiany by sie nie dalo wprowadzic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
W sumie ten reset lvl i kasy to nie jest zly pomysl... gracze by mieli jakis cel.. ale tez nie byloby milo dla takiego huba..
#14
(07-08-2017, 19:04)M_A_T_I napisał(a): Nadszedł ten czas.

Ostatnio nie bylo zadnych rewolucyjnych zmian na pistoletach (oprocz dodaniu C4, repair). (...) Mozna powiedziec, ze proponuje nowa edycja dla pvp z pistoletach, a w tym wchodziloby:

- Nowe bronie
- Nowe Arenki
- Nowy spawn
- Nowe komendy
- Reset poziomow
- Reset pieniedzy
- Nowy sklep
- Nowe dodatki dla rangi Vip / SuperVip
- Nowe zbroje + ekwipunki dla graczy jak i vip/supervip.
- Nowe tekstury
- Nowe dzwieki dla broni
- Nowy system przyznawania poziomu i pieniedzy.
Itp...

Nowa edycja przynioslaby nowe osoby na pvp z pistoletami jak i ogolem na caly serwer. (...) Jakbys cichusku nawet na nie bylbys za nowa edycja, to chociaz nowy plugin umozliwiajacy te zmiany.
Brzmi słitaśnie i "nowocześnie". To teraz poproszę część drugą Twojej propozycji, a ona nazywa się: Wymyśl/zaprojektuj/zbuduj te nowe sklepy, spawny, dodatki, kity, dzwieki i systemy. Po prostu je zaproponuj, jak tak w tą stronę lecisz. Ostatnio moje propozycje są trafne dla Cichuska, gdyż piszę szczegółowo co i jak mogłoby wyglądać. U Ciebie tak nie jest.

A moje personalne zdanie jest następujące: Jestem przeciw nowej edycji. Przez to traci się absolutnie cały progress zdobyty w trakcie rozgrywki (a to nieraz są do kilkudziesięciu tysięcy poziomów), a gra od nas oczekuje zdobycia tego jeszcze raz. Super, ale po co, skoro już raz się to osiągnęło. Jak już nowa edycja, to z bonusami i perkami dla tych, którzy coś wcześniej osiągnęli (coś w rodzaju przestiżu?). Ale bez zbędnego przedłużania: Jestem na nie.

Niedostępny
#15
Na nie.
Pozdrawiam
Niedostępny
#16
Ogółem jestem na nie, ale:

Według mnie reset poziomu i hajsu to dobry pomysł. Myślę, że przybyłoby sporo osób i byłby jakiś nowy cel.
Gdyby takie coś miało miejsce, to przenieść Vip'y tym, którzy go mają.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości