PVP
#1
Mam propozycję, żeby podłogę obniżyć 2 kratki w dół gdyż dużo osób ,,campi'' obok czerwonej linii i od razu wraca za linię . Zapobiegło by to w jakimś tam stponiu loganiu, oraniu.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Na tak.
+ drabine Smile
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#3
(07-08-2017, 10:32)00_Kox napisał(a): Na tak.
+ drabine Smile
Genialne uzupełnienie
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
Ja bym chcial, aby zostaly obnizone na 3, bo mozna kogos knoknac i on moze odleciec az wlasnie na sama gore.
#5
(07-08-2017, 10:45)M_A_T_I napisał(a): Ja bym chcial, aby zostaly obnizone na 3, bo mozna kogos knoknac i on moze odleciec az wlasnie na sama gore.
To źle? Według mnie to dobrze...

Z resztą, przy większym odrzucie też wyrzuci, nawet przy 3 kratkach.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
zastanowie sie.
chodzi tez tutaj o wzgledy estetyczne, w dodatku mysle, ze wtedy bedzie sie dalo wskoczyc na te trzy kolumny z glowami i trzeba by to wszystko przerobic.
prawdopodobnie tez wtedy bedzie mniej graczy wchodzilo na pvp ze wzgledu na utrudnienia w ucieczce.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
No to te kolumny przerobic na porozrzucane pojedyncze bloczki i bedzie mozna po nich skakac poprostu. Na niektorych by byly te glowki. Utrudnien nie bedzie, jak ma sie odrzut 3.
#8
Zbędne, ponieważ jak ktoś będzie uparty, to i już przy obecnej arenie ktoś wezmie 5/2 i siłę II i na 3 hity cię sprzątnie, a co dopiero podczas dodawania cennych sekund do ucieczki poprzez wspinanie się na drabince. Będzie więcej czasu dla takiego "siłacza" czy aurowca na sypnięcie Ciebie, niezależnie od Twojego i jego sprzętu.

Niedostępny
#9
ale po co ci tak pvp? tylko campia przy lini nawet 1v1 nie mozna bo jak ktos ma malo hp to ora ;-;
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#10
(07-08-2017, 23:41)Dynvmo napisał(a): ale po co ci tak pvp? tylko campia przy lini nawet 1v1 nie mozna bo jak ktos ma malo hp to ora ;-;

Jakby na to nie patrzeć, masz 3 inne tryby szczególnie skupione na PvP, toteż PvP na innych trybach jest jedynie dodatkiem i myślę, że doskonale część osób zdaje sobie z tego sprawę. Sprawy budowlane dotyczące PvP na trybach innych niż pistoleciki, 1v1 czy skywarsy bardzo rzadko przechodzą.

A tak w ogóle, aby mieć jakąkolwiek pewność, że nikt Cię nie "zaora" to Diamond Armor (Protection IV) + Diamond Sword (Sharpness 5 Fire Aspect II) + Potion of Strenght II (1:30) + Potion of Resistance II (1:30). To daje łącznie 97.2% redukcji obrażeń oraz 23 serduszka na hita. (Od 1.8 ma to inne wartości)

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości