Biomy
#1
Witam.
chciałbym tylko napisac że za doze % teleportacyjne na biomie glinowym
i na jungli , jak mi Zabijaka pisał że juz 9-15 razy znalazł biom glinowych a ja znalazłem kilka razy to za dozo % tak jak jungla
a tak to nie widac biomów:
Mega tajga pole
zamrozniętych kolców
czy są mini % na tych biomach ? prosze o odpowiedz
Niedostępny
#2
nie znam aktualnej mapy surowcowej, wygenerowalem pierwsza lepsza i ja wgralem na serwer.
losowy teleport dziala w obrebie kola o promieniu okolo 2000 kratek, moglo sie zdarzyc tak, ze w tym miejscu nie ma takich biomow albo jest ich bardzo malo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
lub w sklepie daj do kupna lód,zbity lód zamszony cegły (oczywiscie cegły ze stona)
Niedostępny
#4
(07-07-2017, 14:00)BKPL BrunoKastner napisał(a): lub w sklepie daj do kupna lód,zbity lód zamszony cegły
+ Bielice.
Zamszone cegly juz sa w sklepie.
#5
dobra widze thx, to tylko ten lód i zbity lód
Niedostępny
#6
(07-07-2017, 14:05)BKPL BrunoKastner napisał(a): dobra widze thx, to tylko ten lód i zbity lód

+ Bielica.
#7
no trzeba szukac, na mapie sa wszystkie biomy, teleport losowy jest o takiej wielkosci, ale mapa nema granicy.
trzeba chodzic i szukac, biom lodowy bardzo ciezko jest znalezc, widocznie poprzednia mapa byla dosyc wyjatkowa skoro byl tak blisko.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Poza tym nie sposób dodać wszystko, w tym właśnie tkwi urok classica, że musisz znaleźć sobie surowce.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#9
(07-07-2017, 14:20)Rzepielinka napisał(a): Poza tym nie sposób dodać wszystko, w tym właśnie tkwi urok classica, że musisz znaleźć sobie surowce.

coz jak słyszałem można do działki 1500:1500 ID byc a jest bez ograniczen surowcowa , mi się troche tak nie wydaje
Niedostępny
#10
(07-07-2017, 14:24)BKPL BrunoKastner napisał(a):
(07-07-2017, 14:20)Rzepielinka napisał(a): Poza tym nie sposób dodać wszystko, w tym właśnie tkwi urok classica, że musisz znaleźć sobie surowce.

coz jak słyszałem można do działki 1500:1500 ID byc a jest bez ograniczen surowcowa , mi się troche tak nie wydaje

Jak pewien moderator używał //tppos, następnie tpał VIPów na farlandsy na działkach to mapa nadmiernie pochłaniała miejsce (ogólnie trzeba było zapisywać miejsca praktycznie "nieużywane", toteż Cichusek dał limit na działki, ale na surowcową Cichusek najpewniej nie nałoży limitu, gdyż jednak biomy trzeba poznajdować samemu, powinny się znalezć wszystkie w granicach dostępnej eksploracji (czyli po ludzku: żadnego zbitego lodu ani zwykłego lodu do sklepu, tylko szukać po surowcach, a nie jak lenie będziecie wszystko z /sklep brać. I tak macie szczęście, że te popękane i zamszone cegły dodano)

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości