...
#1
Kiedy błąd będzie zażegnany? Jesteś w stanie to jakoś określić? Jeśli nie to zamknij wątek/usuń.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Słowa cichego:

"troche to potrwa, jest pewna usterka.
prawdopodobnie bede musial wgrac kopie serwerow z dzisiejszej nocy (3:30), ale zobaczymy.
na razie temat zamykam, musze sie tym zajac."

Cichy musi się tym na spokojnie zająć a nie "OMG CICHY JA JUSZ CHCE GRAC!!1!11"

Chyba dacie radę wytrzymać jeden wieczór bez 3 serwerów.
........................................UwU
Niedostępny
#3
na razie odzyskalem dane z serwerow, pewnie bedzie jakas cofka mala, ale nie straszna.
teraz zajmuje sie naprawa maszyny, dzisiaj powinienem uruchomic te serwery.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
(07-05-2017, 20:15)Cichusek napisał(a): na razie odzyskalem dane z serwerow, pewnie bedzie jakas cofka mala, ale nie straszna.
teraz zajmuje sie naprawa maszyny, dzisiaj powinienem uruchomic te serwery.
Peenie wiesz, pisto padły

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#5
(07-05-2017, 20:16)Boczka napisał(a):
(07-05-2017, 20:15)Cichusek napisał(a): na razie odzyskalem dane z serwerow, pewnie bedzie jakas cofka mala, ale nie straszna.
teraz zajmuje sie naprawa maszyny, dzisiaj powinienem uruchomic te serwery.
Peenie wiesz, pisto padły

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Już działają.
Niedostępny
#6
(07-05-2017, 20:16)Boczka napisał(a):
(07-05-2017, 20:15)Cichusek napisał(a): na razie odzyskalem dane z serwerow, pewnie bedzie jakas cofka mala, ale nie straszna.
teraz zajmuje sie naprawa maszyny, dzisiaj powinienem uruchomic te serwery.
Peenie wiesz, pisto padły

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

musialem je wylaczyc na chwile, juz dzialaja
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
juz powinny serwery dzialac.
mam nadzieje, ze poprawnie.
raczej nic nie zniknelo, mogla wystapic lekka cofka do 30min (ale to chyba wam bez roznicy jak na taki czas oczekiwania).
takze przepraszam za problemy, ale takie sytuacje sie zdarzaja.
serwery dzialaja pod duzym obciazeniem, a to jest tylko komputer, kazdemu moze sie popsuc, oby tylko ten jeden raz.

niestety nie wiadomo co bylo przyczyna, wszystkie podzespoly maszyny zostaly sprawdzone i nie wykazaly zadnych bledow.
prawdopodobnie po prostu system sie rozsypal.
dla tych bardziej obeznanych moge powiedziec, ze cala operacja oprocz wykrycia usterki i roznych innych problemow technicznych polegala na uruchomieniu systemu w trybie rescue, zamontowaniu dyskow, skopiowaniu danych na druga dzialajaca maszyne, a potem na przeinstalowaniu systemu na "popsutym" serwerze i na konfiguracji wszystkiego od nowa lacznie z wgraniem plikow z tamtej maszyny. trwalo to niestety bardzo dlugo i nawet firewall maszyny zablokowal moj adres ze wzgledu na duza ilosc polaczen Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości