nasionka
#1
czyś czyś

co wy na to zeby zwiekszyc delay rzucania nasionek
obecnie to tylko 30s (dla przykladu granat 50s)
vipy lubuja sie w ciaglym chodzeniu na 1f i rzucaniu tego co chwile - jest niezmiernie denerwujace gdy robia to po kazdym zgonie na co pozwala im krotki delay

Proponuje na zrownanie czasu oczekiwania do tego ktory posiada granat czyli 50s
¯\_(ツ)_/¯
#2
Przydaloby sie.. wystarczajace jest to iz nasionka sa silniejsze od granatu nie potrzebna jest mozliwosc szybszego uzycia
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#3
Na tak
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
Zgadzam się, chcę aby VIP był mniej p2w, choć sam nim jestem.

Niedostępny
#5
Na tak.
Niedostępny
#6
Dodam coś, co pasuje do tematu:
Zauważyłem, że po rzuceniu granata nie trzeba czekać 50s, wystarczy przenieść granat w inny slot (bynajmniej ja mogę tak rzucać co 10-15s)
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#7
pozniej postaram sie zwiekszyc delay nasionek to 1,5min.

(07-06-2017, 11:49)mr_koxuPL napisał(a): Dodam coś, co pasuje do tematu:
Zauważyłem, że po rzuceniu granata nie trzeba czekać 50s, wystarczy przenieść granat w inny slot (bynajmniej ja mogę tak rzucać co 10-15s)

to akurat nie powinno miec miejsca, ale sprawdze to.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(07-06-2017, 12:20)Cichusek napisał(a): pozniej postaram sie zwiekszyc delay nasionek to 1,5min.

(07-06-2017, 11:49)mr_koxuPL napisał(a): Dodam coś, co pasuje do tematu:
Zauważyłem, że po rzuceniu granata nie trzeba czekać 50s, wystarczy przenieść granat w inny slot (bynajmniej ja mogę tak rzucać co 10-15s)

to akurat nie powinno miec miejsca, ale sprawdze to.

od teraz granat mozna rzucic po 50s, a nasionka po 1m30s.
niestety to co koxu napisal jest prawda, jak ktos bedzie na spawnie, wezmie nowy ekwipunek poprzez np. /gracz, to moze wyrzucic granat i wziac jeszcze raz ekwipunek /gracz i wtedy nie moze juz go wyrzucic, dopoki nie przestawi granatu do innego slotu na tym dolnym pasku.
ten delay miedzy uzyciami granatu/nasionek jest zapisywany w konkretnym slocie w ekwipunku, czyli zawsze mozemy wyrzucic z nowego slotu taki granat dopoki nam sie po prostu nie wyczerpia takie miejsca, a potem trzeba czekac te 50s na kazdym slocie aby znow go uzyc.
tego niestety nie naprawie, a te wybuchowe bronie sa dostepne tylko poprzez /gracz i /vip, wiec chyba po prostu komus musialoby sie nudzic aby ciagle bral eq ze spawna, teleportowal sie na arene i tak w kolko.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości