DLACZEGO MAM BANA?!
#11
Cichusku, ale dlaczego miałbym robić multikonto? Z misią się nie lubimy więc po co? Tak gracz, który gra przez jakieś 2 lata nie miał bana za multikonto ani za cheaty dostał teraz bana troche dziwne, nie? Hub się wrąbał w niezłe bagno i teraz próbujesz go bronić moim kosztem...
#12
Się ciesz że perma nie dostałeś a nie teraz marudzisz Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#13
Zabijaka tylko, że żadnego multikonta nie robiłem.. I tak go pewnie zaraz dostane..
#14
Zachowujesz się jak M_A_T_I też miał cheaty i też cały czas kłamał że nie miał cheatów. U ciebie jest podobnie tylko ty zamiast cheatów masz multikonto.
........................................UwU
Niedostępny
#15
Mateuu nie znasz sytuacji a się wypowiadasz.. Nie robiłem multikonta i teraz probuja mi wmowic, ze tak.
#16
(07-04-2017, 13:43)Fresh napisał(a): I tak go pewnie zaraz dostane..

Niby za co?

Ja nie wiem czy naprawdę zrobiłeś to mk czy nie, chodź sądząc po twojej determinacji, wydaje mi się że nie.
Hubowi dużo razy wychodzi coś nie tak, (np.: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=29123) więc i tu istnieje taka szansa, że coś źle zrobił. Też bym się wkurzył na twoim miejscu.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
(07-04-2017, 13:46)Fresh napisał(a): Mateuu nie znasz sytuacji a się wypowiadasz.. Nie robiłem multikonta i teraz probuja mi wmowic, ze tak.

No właśnie się z nią zapoznałem, Miałeś mk i się pod kogoś podszywałeś (chyba) a teraz jak M_A_T_I płaczesz że nie miałeś multikonta.

Wytrzymasz te 4 dni i miejbna przyszłość nauczkę.
........................................UwU
Niedostępny
#18
Mateuu tak jakbym ja ci probował wmówić, że masz multikonto choć bardzo dobrze wiesz, że nie masz.
#19
adres IP jest taki sam, tego nie oszukasz, chyba ze ktos sie u ciebie zalogowal.
zamykam ten temat.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości