Unban Kacpii1337
#21
(07-02-2017, 18:31)_NiceGirl_ napisał(a):
(07-02-2017, 18:14)Magda123love napisał(a): jestem na nie Szwed co chwile szuka powodow do spin obraza bez powodu i to mocno ze naprawde moze kogos urazic i on wcale sie nie chce zmienic tylko to jest taka gadka
A przepraszam bardzo jak ty nazwałaś mnie dziewczyną lekkich obyczajów to mnie nie uraziłaś?

wnież szukasz powodów do spin koleżanko
Lekka hipokryzja
Edit
Rozumiem że Kacper jest dość wredną osobą
Wiem że wiele razy zawinił ale widzę jak żałuje i stara się naprawić swoje błędy
Bardzo wielu osobom powiedział coś przykrego... Czasem nie umie opanować swoich emocji
Taki specyficzny charakter
Zrozumiał to co zrobił i przeprosił
Co do Jego wcześniejszych banow nie będę się wypowiadać ale proszę o zniesienie tego
Jeszcze raz ręcze za Jego poprawę

to ja mam pomysła może pisac na czacie ale 1 raz na 15-30 min lub wcale mut na zawsze ;p lepsze rozwiązanie
Niedostępny
#22
(07-02-2017, 19:07)Magda123love napisał(a): To bedzie ciagle gdy tylko on bedzie na serwie. zawsze tak jest Szwed wbija i juz spiny sa bo zaczyna wyzywac bez powodu
Zawsze tak było*
Koleżanko ludzie się zmieniają
Szwed dostał juz kilka szans ale teraz naprawdę uświadomił sobie swoje błędy i planuje to wszystko naprawić

(07-02-2017, 19:05)RumburRak napisał(a): Nie, że nie jestem za unbanem bo jestem ale za jakis czas moze byc to samo.
Może być ale nie musi
Obiecał zmianę tym razem w 100% szczerze


Moglibyście już mu odpuścić
Rozumiem nie lubicie go przez to jak sie zachowywał
Ale Kacper nie chce żeby takie sytuacje sie powtórzyły
Cały czas próbuje panować nad swoimi emocjami
A to nie przyjdzie w 2 sekundy...
#23
Jakby zostal odbanowany, pomoglbym mu zmienic jego stosunek do innych graczy.

Pomoglbym mu, ale cichusku, daj mu ta ostatnia szanse, wiem ze ci ostatnio podpadl, ale on byl pod wplywem emocji, zwiazanych z ta nowa edycja. Ostrzegalem go wtedy, ale bez skutku. Teraz moglbym mu pomoc, gdyby tylko zostal odbanowany.
#24
(07-02-2017, 19:40)ZabijakaPL1337 napisał(a): Zmyślone takie rzeczy piszesz Smile
Że aż to się robi śmieszne Big Grin
Ale po czym ty stwierdzasz ze pisze zmyślone rzeczy?
Chyba mam kontakt z Kacprem i widze jak podchodzi do tej sytuacji
Rozumiem ze wy teraz jestescie pokłóceni ale specjalnie szkodzić mu nie musisz
#25
Ja z nikim nie jestem pokłócony.
Piszę prawdę jak to wygląda z mojej strony Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#26
(07-02-2017, 19:52)ZabijakaPL1337 napisał(a): Ja z nikim nie jestem pokłócony.
Druga strona twierdzi coś innego Wink
#27
(07-02-2017, 19:42)M_A_T_I napisał(a): Jakby zostal odbanowany, pomoglbym mu zmienic jego stosunek do innych graczy.

Pomoglbym mu, ale cichusku, daj mu ta ostatnia szanse, wiem ze ci ostatnio podpadl, ale on byl pod wplywem emocji, zwiazanych z ta nowa edycja. Ostrzegalem go wtedy, ale bez skutku. Teraz moglbym mu pomoc, gdyby tylko zostal odbanowany.

xdd on naprawde ma mozg I wie jak sie zachowac. A to ze czasami go poniesie to juz inna sprawa. Nikt nie musi mu mowic jak ma zyc po za mna Wink
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#28
Wooho. Drama się robi. Może zostawcie to dla Cichego już? Wystarczająco się rozpisaliście, a zaraz dojdzie do agresji słownej i nici z ub.

Osobiście, za zostawieniem banicji, karę trzeba ponieść.

Nawiasem mówiąc, nieźle bronisz koleżki NG, a ze mnie beczkę cisnęłaś..
Niedostępny
#29
(07-02-2017, 13:14)Cichusek napisał(a): niedawno prosil o odbanowanie na forum, a powod napisal taki, ze sie zmienil.
jednak ja nie zauwazylem zadnej zmiany na lepsze.
co chwile pisal jakies odzywki na shoutboxie, ktore ani nie byly mile, ani smieszne.
podobno w grze tez mnie obrazal, nie wiem jak innych graczy.
ogolnie to powodem jego bana jest "spam", ale za nim kryje sie brak kultury, obraza, pisanie takich samych tematow i w ogole.
jestem na nie.

zamykam temat, bo robi sie niepotrzebny smietnik.
szwed juz mial duzo szans, nie zostanie odbanowany.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości