Dodanie sojuszy
#11
(07-01-2017, 14:25)Boczka napisał(a): To może jakiś developer by napisał...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
ale po co?
sojusze sa zwierane miedzy przyjaciolmi, jak sa dobrzy, to pilnuja sie zasady "nie bij mnie".
wedlug mnie jest to dobry dodatek, ale mozna sie obejsc zupelnie bez niego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
No właśnie nie bardzo, wiele razy zostałem zabity, nawet mieczem, przez swojego sojuszjika.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#13
No wlasnie czasem trudno jak sie strzela u sojusznik wejdzie pod celownik
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#14
(07-01-2017, 14:40)Boczka napisał(a): No właśnie nie bardzo, wiele razy zostałem zabity, nawet mieczem, przez swojego sojuszjika.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

znając życie przez pomyłkę Tongue
#15
Jeszcze cena zalozenia sojuszu moze 2k? I ranking sojuszy?
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#16
(07-01-2017, 14:47)RumburRak napisał(a): Jeszcze cena zalozenia sojuszu moze 2k? I ranking sojuszy?

Bardziej chodziło o to, żeby nie było bicia przez pomyłkę Tongue
#17
Wiem ale jak juz jest temat sojuszy to mozna go rozwinąć.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#18
'' nie chce mi sie'' xD Brawo cichy
#19
Moim zdaniem srednia propozycja.. wszyscy wiemy jaka jest sytuacja na pvp
1 niezbyt duza ilosc graczy
2 jesli juz sa sojusze to doskonale sie znaja (wlasnie mozliwosc zabicia sojusznika jest dobra poniewaz jest to bardziej realistyczne)
jesli sojusznik zabija cie zbyt czesto to przeciez jest to wiadome ze nie robi tego przypadkiem
3 sam plugin na sojusz nic by nie zmienil aby byl wgl jakis sens dodania czegos podobnego musialby byc jakis ranking tych sojuszy czy cos np. polegalby on na wyliczeniu sredniej wartosci k/d calego sojuszu lub czyms podobnym co spowodowaloby pojawienie sie jeszcze wiekszej ilosci graczy uciekajacych od walki
dlatego ta propka niezbyt sie nadaje
pozdrawiam oski632
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#20
(07-01-2017, 18:04)Spess napisał(a): '' nie chce mi sie'' xD Brawo cichy

nic lepszego nie masz do dodania?
przeczytalbys chociaz co dokladnie napisalem.
zrobienie takiego pluginu to co najmniej caly dzien ciaglego siedzenia przed komputerem, a jak jeszcze ma byc rozbudowany o rozne funkcje, to juz w ogole wychodzi z tego pare dni.
w godzinke to mozna sobie napisac byle co, co zaraz sie popsuje albo bedzie mialo mase bledow.
nie chce mi sie tego robic i z tym sie meczyc, bo nie uwazam aby bylo to potrzebne.
gracze zadko zawieraja sojusze z "nieznajomymi", a jak to robia to tylko na 10min, bo potem zaraz komus sie znudzi, pozostali zazwyczaj maja sojusz na zawsze bo sa kolegami (lub zrywaja go gdy chca razem powalczyc), wiec nie sadze aby to sie komus przydalo bo i tak nikt kolegi nie zaatakuje, chyba ze przypadkiem.
wystarczy uwazac i tyle.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości