Spawn
#11
Ci mam sprawę do cb...


DODAJ SPAWN elektron2015 BO JEST ZAJEISTY I NAJLEPRZY!!!!!!!! PLIS!!!!!

Dobra robota mam nadzieje ze zostanie ten spawn dodany elektronie

Podoba mi sie połączenie /warp ileś i /warp piaskownica
#12
Sklep:
   
Piaskownica:
   
Enchant (za miejscem spawnu)
   
Tartak:
   
Ozdobna jadalnia:
   
Kek
#13
CICHY DODAJ JEGO SPAWN!!!!
#14
Sektory + Vip
   
Widok ze spawnu w prawo - wymieniarki
   
Sektory troche dalej:
   
Widok ze spawnu do tyłu (jadalnia a po lewej wejście do enchantu)
   
Widok po wyjściu ze spawnu (po lewej tablica z pvp)
   
Kek
#15
(06-29-2017, 19:19)elektron205 napisał(a): Sklep:

Piaskownica:

Enchant (za miejscem spawnu)

Tartak:

Ozdobna jadalnia:

Elektron, postarales sie, szacun.

Moim zdaniem taki spawn pasowalby dla uroku prisona. Cichusku, prosilibysmy o dodanie takiego spawnu.
#16
Widok ze spawnu w lewo (sklep)
   
Tablica Pvp (po lewej przy wyjściu ze spawnu)
   
Widok osoby która się zrespiła (spawn prosto, wyjście, 2 cele dekoracyjne)
   
Wymieniarki (wiem że dużo obrazów xd)
   
Widok ogólny na spawn - sufit moge dodać/zmienic itd
   
Kek
#17
ladnie zrobione, chociaz do muru wstawilbym troche czystego kamienia, bo takiego oczoplasu mozna dostac.
nie wiem czy nie jest troche za maly, bo te pomieszczenia wygladaja na dosyc ciasne, ale to moze tylko na screenach tak widac.
jak chcesz to mi mozesz go podeslac na pw (chyba ze jeszcze cos robisz), to postaram sie go wgrac w najblizszym czasie, chociaz ostatnio u mnie krucho z wolna chwila.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
Wgrałem worldedita więc cegły moge szybko zmienić, pomieszczenia wydają sie ciasne ale wymiarem są prawie identyczne jak przy pierwszym i drugim spawnie Prisona (sklep, wymieniarki) a plac wewnątrz murów ma własnie dać tą przestrzeń, pomyśle nad jakimś dachem nad miejscem spawnu i musze też zagospodarować pustą częśc placu z jednego z ssów i nie chce tam parkoura - dodam też brame wyjazdową w murze i ulice na zewnątrz - klimat więzienny xd Oprócz tego bedzie możliwość wchodzenia na wieże strażnicze ale nie na mury więc może też dodam otoczenie wokoło więzienia. Skończe prawdopodobnie za pare dni lub jeśli będe zbyt leniwy to o wiele szybciej Big Grin Wtedy prześle mape a tutaj ssy z poprawek.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to można pisać na pw żeby nie było spamu - wątek do zamknięcia, napisze nowy z wstaionymi ssami z poprawek a link wyśle Cichemu
Kek
#19
(06-29-2017, 19:32)elektron205 napisał(a): Oprócz tego bedzie możliwość wchodzenia na wieże strażnicze ale nie na mury więc może też dodam otoczenie wokoło więzienia. Skończe prawdopodobnie za pare dni lub jeśli będe zbyt leniwy to o wiele szybciej Big Grin Wtedy prześle mape a tutaj ssy z poprawek

jesli chodzi o to, to postaraj sie aby gracze nie wyszli poza spawn, na aktualnym jakos mozna uciec, wiec otoczylem go dodatkowo wielkim murem z krat i wstawilem pomiedzy drzewa aby bylo ladniejsze otoczenie.
pamietaj tez o tym, aby zostawic jednak troche przetrzeni, jak jest za duzo budynkow/pomieszczen/przejsc w bliskim siebie miejscu, to robi sie tloczno, w dodatku gdy chodzi po spawnie 60 graczy (no czasem tak moze byc).

z wymieniarek bym usunal te wszystkie obrazy, tylko psuja ich wizerunek.
przy teleporcie do areny pvp tez chyba przesadziles z tymi ramkami.
no ale to wszystko sa juz drobne zmiany, wiec najwyzej sam cos pozmieniam jak mi nie spasuje Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#20
Poza spawn da się wyjść nawet mimo tych kratek (sprawdzone Tongue ) obrazki dałem z nudów ale wiem że niebardzo pasują, w sklepie dodałem tulipany jako propozycje, ramki to już chyba sam poprawisz wedle uznania xd Zastanawiam się nad budową dużego drzewa na wzór mojego na działce 0;0 na spawnie działek - pytanie czy pasuje.
A co do wychodzenia to doskonale wiem przez co gracze nie będą w stanie przejść nawet z cheatami Wink (Zobaczcie drzwi parteru w Lidlu - moja koncepcja z Żabki)

Edit: Policzyłem sobie na oko i moje mury są o jakieś 4-6 kratek węższe niz ogrodzenie aktualnego spawnu więc nie ma dużej różnicy przestrzeni a miejsce spawnu jest prawie identyczne naszerokość jak krąg aktualnego spawnu
Kek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości