Zmiana sewerow
#1
Cichy zmien serwer z 1.7 na 1.8/1.9 wiecej osoby by gralo a tak to malo osob jest na serwerze.
Zostaw plusa
#2
Cichy nie zmieni, za dużo roboty. Trzeba byłoby zacząć grę od nowa, nowe pluginy zainstalować itd.
#3
(06-26-2017, 16:18)Kacpii1337 napisał(a): Cichy nie zmieni, za dużo roboty. Trzeba byłoby zacząć grę od nowa, nowe pluginy zainstalować itd.

Niestety szkoda, przecież wyszła już cała masa pluginów na 1.8 a chyba zaktualizowanie tych własnych nie jest OGROMNIE trudne. Ale i tak odpowiedź będzie nie ;/
........................................UwU
Niedostępny
#4
Przydałaby się jakaś aktualizacja na wakacje...
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#5
Było już parę takich wątków Smile
Więc po co piszesz kolejny ? Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
żeby cichy w końcu zrobił coś. Było by po +200 osób wiecej na serwie
Zostaw plusa
#7
Wakacje są co się dziwić Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#8
no niestety taka aktualizacja bedzie wymagala zmiany pluginu od skyblockow, wiec to jest rownoznaczne z resetem map.
tak samo zabawa w chowanego by calkiem zniknela.
nie wiem natomiast jakby zachowaly sie inne serwery podczas takiej aktualizacji, ale jest z tym duzo roboty i nie chce wprowadzac nowych edycji, wiec serwera nie zaktualizuje do nowszej wersji.
launchery do gry sa teraz pisane tak, aby z latwoscia mozna bylo zmieniac wersje gry, to chyba nie jest problem przelaczyc sie na 1.7 czy 1.8, w dodatku gdy nadal wiekszosc serwerow w Polsce obsluguje 1.8
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości