Czy KBgood ma dostać VIP'a ? za taką pomoc?
Tak, powinni dostawać gracze, którzy pomagają zielonym
28.57%
2
Nie, to za mały wysiłek. :C
71.43%
5
7 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Pochwała na gracza]KBgood
#1
Star 
Twój nick: MieciuTheJumper
Nick pochwalającego: KBgood
Opis sytuacji + screen: Hmmmm zacznę może od tego, że nie ma specjalnego działu jak są miejsce na skargi, zróbcie też na pochwałki Smile A teraz do rzeczy. Od wczoraj mam Minecrafta i dostałem server od kolegi, niestety mało rozumiałem o co chodzi jak to jest z vipem i broniami no po prostu byłem w to zielony Wink Kumpla akurat na Skype ani na serverze nie było ;C, gdy pytałem się o wszystko na czacie odpowiadała tylko jedna osoba proponowała sojusz a nikomu innemu nie proponował (Fajnie.). Wymieniliśmy się skejpami i na nowy dzień zrobię temu graczowi niespodziankę niewiem tylko jaką nagrodę by mogł dostać no niewiem... VIP za darmo na 2 tygodnie bo mówił, że kupi vipa ale jak dobije 400 lvl Wink Pozdrawiam Mieciu
Proponowana kara(nagroda):
VIP na 2 tygodnie (Free)
#2
Moim zdaniem lepiej byłoby napisać w "propozycje i pytania" ale ok. Jeśli ci odpowiadał na czacie na pytania to dobrze ale mogłeś się tego dowiedzieć czytając w portalu "sms", dużo ludzi też odpowiada na pytania np. ja czasami. a vip kosztuje 6 zł, więc za kilka odpowiedzi na pytania które można przeczytać jak ruszysz się 7 klocków to by każdy mógł mieć za darmo vipa.
#3
No w sumie prawda... ;C no cóż zobaczymy co admini mają do powiedzenia
_____________________________________________________
HALA MADRID !!!
Realós Madritó's
CR7 Heart
_____________________________________________________
#4
Oni nie pomagają żeby dostać nagrody tylko żeby pomóc tym którzy są nowi w minecrafcie lub na serwerze!
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#5
Pochwały... Dobry pomysł,ale bez nagród. Po prostu każdy wie komu ufać. Przeciwieństwo skarg. Cichy nie zajmie Ci to dużo czasu a gracze się ucieszą. Przykładowy wzór.
Twój Nick:
Nick osoby zasługującej na pochwałe:
Opis + ewentualny screen:
krzysiekkowal123321 <---- Zaproście na skype.
#6
Jeżeli gracz ci pomógł to kup mu vipa jeżeli chcesz, nagród za coś takiego na nie będzie.
Co do działu to nie jest to potrzebne.
Tak jak już ktoś powiedział, jeżeli ktoś pomaga to po to by pomóc.
Nowy gracz wchodzący na serwer powinien przeczytać informacje które znajdują się na tabliczkach i guzikach bo tam jest opisane wszystko tak łopatologicznie że lepiej się tego wytłumaczyć nie da.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości