Bony, tablety, skrzynki, KONTRABANDA
#11
(06-26-2017, 15:24)Kacpii1337 napisał(a): 3. Tym bardziej na nie, to nie Counter Strike

JAKI CS, CZY W TEJ GRZE NA OFICJALNYCH MAPACH NADLATUJĄ SKRZYNKI I CZY TAM SĄ JAKIEŚ WYRZUTNIE RAKIET ? A może po prostu przenieść oddzielny tryb PvP Pistolety na silnik Source ?
Mało ludzi gra na tym trybie co kiedyś a przydałoby się więcej ludzi, jakby się odbiło echo od innych że są nowe fajne rzadkie itemy jak w cs:go promując przy tym serwer to na pewno było by więcej randomow do zabijania

(06-26-2017, 11:49)111GigaByTe napisał(a): [...] lub jakieś propozycje na bronie z innych wątków.
...

oczywiście kontrabanda to pomysł z m4a1 | Howl ponieważ tego skina można tylko wymienić
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#12
(06-26-2017, 15:20)111GigaByTe napisał(a):
(06-26-2017, 12:12)Cichusek napisał(a): 1. moge zrobic to w ten sposob, aby z gracza mogla wypasc bron po jego zabiciu tak jak np. z potworow na skyblocku.


A możesz zrobić tak, żeby było np. 35% szans na drop broni po zabiciu nie uwzględniając broni ze sklepu tj. snajperka, shotgun, (nwm co z ak-47)?

po prostu do dropu danego gracza mozna dodac aby wypadly z niego bronie (itemki) np. 1% szansy na drop pistoletu, 1% granatu, 1% gazu itp.
ale 1% szansy w tym wypadku to dosyc duzo, bo nawet na skyblockach diamenty maja podobny drop jak i wiekszosc rud, a i tak czesto wypadaja.
w dodatku moze sie tak zdarzyc, ze komus wypadnie kilka broni na raz, tak samo jak kilka roznych itemow po zabiciu potwora na sky.
minus jest taki, ze gracz nawet moze miec puste eq a i tak z niego cos moze wypasc.

no i nie wiem dlaczego nie chcesz aby wypadaly bronie ze sklepu? przynajmniej ja to tak zrozumialem, a to wtedy nie ma sensu, bo wszystkie inne sa darmowe.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
(06-26-2017, 15:38)Cichusek napisał(a): [...] no i nie wiem dlaczego nie chcesz aby wypadaly bronie ze sklepu? przynajmniej ja to tak zrozumialem, a to wtedy nie ma sensu, bo wszystkie inne sa darmowe.

Właśnie ja chcę, aby wypadały bronie ze sklepu, spróbuję to przedstawić:

[...]
- gracz1 zakupił shotguna i wbił na arenę [1-F]
- gracz2 zabija gracza1, który dostał 35% szans(lub 1%..) na dropa shotguna
- gracz2 podniósł shotguna
1 min później...
- gracz1 zakupił ak-47 i wbił na arenę [1-A]
- gracz3 zabija gracza1, który NIE dostał 35% szans(lub 1%..) na dropa ak-47
- gracz3 nie posiada ak-47 gracza1
[...]

z zabitych vipów mogą wypadać nasiona po 1%

na początku pisałem o bonach, np. że gracz2 który podniósł shotguna, to zamiast tego - bon na shotguna, następnie wejdzie do sklepu i kupi sobie to za darmo, ale może takei coś nie wypalić, więc dropy są o wiele lepszym pomysłem,
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#14
(06-26-2017, 15:53)111GigaByTe napisał(a):
(06-26-2017, 15:38)Cichusek napisał(a): [...] no i nie wiem dlaczego nie chcesz aby wypadaly bronie ze sklepu? przynajmniej ja to tak zrozumialem, a to wtedy nie ma sensu, bo wszystkie inne sa darmowe.

Właśnie ja chcę, aby wypadały bronie ze sklepu, spróbuję to przedstawić:

[...]
- gracz1 zakupił shotguna i wbił na arenę [1-F]
- gracz2 zabija gracza1, który dostał 35% szans(lub 1%..) na dropa shotguna
- gracz2 podniósł shotguna
1 min później...
- gracz1 zakupił ak-47 i wbił na arenę [1-A]
- gracz3 zabija gracza1, który NIE dostał 35% szans(lub 1%..) na dropa ak-47
- gracz3 nie posiada ak-47 gracza1
[...]

z zabitych vipów mogą wypadać nasiona po 1%

na początku pisałem o bonach, np. że gracz2 który podniósł shotguna, to zamiast tego - bon na shotguna, następnie wejdzie do sklepu i kupi sobie to za darmo, ale może takei coś nie wypalić, więc dropy są o wiele lepszym pomysłem,

to by tak nie dzialalo niestety.
z gracza po prostu cos by wypadalo tak jak z potworow na skyblocku, nie musi uzywac tej broni i nie musi miec jej w eq aby z niego wypadla.

zreszta przemyslalem temat i mysle, ze to byloby zbyt duze ulatwienie, bo pieniedzy i tak macie dosyc duzo.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości