Aukcje.
#1
Wiem, byl watek o tym ale to bylo 2 lata temu.

Proponowalbym dodanie aukcji na tryb. Wiem ze inni moga zrobic na dzialce ale mi chodzi o aukcje, ze wpisuje np. /aukcja stworz <kwota> i potem okienko wyskakuje i wkladam tam itemy, ktore chce dac na aukcje.

Komendy na aukcje by byly takie:
/aukcja stworz <kwota> - tworzy aukcje (w okienku, ktory bedzie wsadz itemy przeznaczone na aukcje)
/aukcja anuluj - Anuluje aukcje
/przebij \ /bid - przebija kwote gracza
/aukcja - wyswietla komendy na aukcje.

Dzialaloby to tak, ze:
Na chacie wyswietla sie informacja:
Gracz M_A_T_I wystawil na aukcje 20 diamentow za 1300$. Wpisz /bid aby przebic.
Jak ktos przebil, to wyswietla sie informacja:
Gracz JareK1 przebil gracza JanuszPL. Aktualna kwota: 1500$. Wpisz /bid aby przebic.
Aukcje trwalyby po minucie. A przy 3/5 sekundach odliczanie i na koncu komunikat:
Gracz JareK1 wygral 20 diamentow za 1500$!
Pieniadze zabraloby po calej aukcji (oczywiscie od tych, co brali udzial nie zabraloby pieniedzy, ale od zwyciezcy - tak) i potem zwyciezca dostaje to, co wylicytowal.

Ceny beda tez miec swoj limit. Moim zdaniem najlepiej bedzie od 1$ do 500 000$ Bo jak ktos bedzie chcial wylicytowac glowke czarnego szkieleta to wtedy lepiej.

Najwiecej itemow bedzie mozna dac moze tak 18. Dodatkowo enchantowane itemy moznaby licytowac tez.

Od razu mowie, nie bedzie to robilo wielkiego spamu, bo na serwerze jak jest np. 50 osob to i tak prawie cicho jest, wiec. Oraz zawsze mozna przewinac chat.
#2
Pomysł dosyć ciekawy, jestem za.
#3
Jestem za Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#4
to by było dosyć podobne jak do /nagroda na pvp
Gracze często spamią co 3-5 sekund ze chcą coś kupić/sprzedać itp.
jestem za...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
Jesli cos to po kazdym przebiciu minute i dałoby sie zrobic cos typu allegro bez licytacji polegaloby to na tym ze gracz wystawia dany przedmiot i daną jego ilosc i czeka aż ktos go kupi i byłaby lista wystawionych przedmiotow. I na tak.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#6
Chodzi o to, ze ktos daje na licytacje np. stack cobble za 10$ i potem za pomoca /bid przebijasz (zalezy ile). Mozna tez ustawic /bid <kwota>, zeby bylo wiadomo ile przebic np. jest 100$ to wpisujesz /bid 10 i wtedy jest 110 dla ciebie i w kazdej chwili moze ktos to przebic. Cala licytacja trwa minute, zeby inny gracz zrobil kolejna musialby czekac minute az skonczy sie ta licytacja, zeby nie bylo, ze na zla licytacje poszly pieniadze.
#7
Minuta za krótko po kazdym podbiciu 40 sekund
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#8
(06-24-2017, 15:04)M_A_T_I napisał(a): Chodzi o to, ze ktos daje na licytacje np. stack cobble za 10$ i potem za pomoca /bid przebijasz (zalezy ile). Mozna tez ustawic /bid <kwota>, zeby bylo wiadomo ile przebic np. jest 100$ to wpisujesz /bid 10 i wtedy jest 110 dla ciebie i w kazdej chwili moze ktos to przebic. Cala licytacja trwa minute, zeby inny gracz zrobil kolejna musialby czekac minute az skonczy sie ta licytacja, zeby nie bylo, ze na zla licytacje poszly pieniadze.

lepiej by było wystawać na 24/48h i wtedy jak ktoś chce to podbije... jak nie to nie xd bo gracze by tym spamili co chwile...
lepiej sb raz puscic i spokój dla wszystkich

no i komenda "/aukcje" do sprawdzania wystawionych itemów
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#9
Jak by była jeszcze jakaś możliwość wyłalączenia tych licytacii to za

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#10
(06-24-2017, 15:31)Boczka napisał(a): Jak by była jeszcze jakaś możliwość wyłalączenia tych licytacii to za

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

/aukcja anuluj
Pisze w 1 poscie (moim).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości