Chcesz aby dodano ponizsza bron?
stanowczo na tak
59.38%
19
moze byc
15.63%
5
obojetne mi to
3.13%
1
raczej nie
12.50%
4
absolutnie
9.38%
3
32 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

c4
#21
Właśnie, Cichusek zamiast powiększać sklep może dodać np.

darmowego "tableta" do ekwipunku
(działa jak mała lub duża skrzynka) i tam będą wszystkie przedmioty do wyboru kupna, a może nawet teleport do enchantu(ikonka dostępna tylko na spawnie).

Po odrodzeniu się, będzie można korzystać z tabletu dopiero po 4-5 sekundach.


Chociaż sklep też ma swój "urok", ludzie wielokrotnie tam wbijali tam po snajperki różne itemy.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#22
Te c4 w sklepie sms nie ma sensu, bardziej opłaca się kupić vipa i dostanie się 1000$ to będziesz mógł kupić sobie 20 takich c4 i jeszcze rzeczy vipa ...
Niedostępny
#23
(06-23-2017, 21:43)M_A_T_I napisał(a): Kto by chcial tracic 7.38zl na 10x C4, skoro mozesz go kupic za np. 50$ w sklepie. Tak wiec...
Ale cena nie ma wynosić 50$, tylko o wiele więcej.

Skoro mało kto będzie chciał tracić te 7 zł, to po co to dodawać?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#24
(06-23-2017, 21:46)JTdiro napisał(a): To nie ma sensu, bardziej opłaca się kupić vipa i dostanie się 1000$ to będziesz mógł kupić sobie 20 takich c4 i jeszcze rzeczy vipa ...

O to chodzi, zeby dodac wlasnie 10 C4 do sklepu SMS.

A gigabyta takiego tableta nie da sie raczej zrobic.
#25
(06-23-2017, 21:47)M_A_T_I napisał(a):
(06-23-2017, 21:46)JTdiro napisał(a): To nie ma sensu, bardziej opłaca się kupić vipa i dostanie się 1000$ to będziesz mógł kupić sobie 20 takich c4 i jeszcze rzeczy vipa ...

O to chodzi, zeby dodac wlasnie 10 C4 do sklepu SMS.

A gigabyta takiego tableta nie da sie raczej zrobic.

I kto to kupi? Jak ma być za 7zł to raczej bym dał ze 20.
Niedostępny
#26
(06-23-2017, 21:47)M_A_T_I napisał(a): O to chodzi, zeby dodac wlasnie 10 C4 do sklepu SMS.

A gigabyta takiego tableta nie da sie raczej zrobic.

Jest pewien popularny polski serwer, gdzie jest coś takiego podobnego do tego, co napisałem.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#27
Znam jego ip, ale watpie aby takie menu na tym serwerze zrobione bylo.
#28
To miał być wątek o c4, a wy zaczynacie pisać coś o sklepie i sklepiku sms.
Niedostępny
#29
nie wiem, czy taki tablet może być trudny do napisania...

Zacząłem pisać o tablecie, bo w sklepie może już nie być miejsca na rodzaje defuse kitów(jeśli wgl będą) itd. a jeśli tak, to powoli zamieni się w hipermarket(jeśli będzie można go tak nazwać).

w sumie taki tablet może posiadać więcej właściwości niż tylko sklep
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#30
(06-23-2017, 21:31)111GigaByTe napisał(a): Cichusek, spróbuj dodać Defuse kit (do wielokrotnego użytku).
Bombę będzie można rozbrajać od 15 do 25 sekund(losowy czas, mniejsza szansa na 15s). Właściciel bomby dostanie komunikat, że jego bomba została rozbrojona i prawdopodobnie zabrana na inną akcję.

raczej sie tego nie da zrobic w tym pluginie, rzucony granat, bomba czy inna bron jest juz w pewnym sensie aktywowana przez danego gracza i raczej nie da sie jej nijak zebrac.




(06-23-2017, 21:00)M_A_T_I napisał(a):
(06-23-2017, 20:56)Snaxx napisał(a): zreszta ja juz sie wypowiedzialem co o tym mysle i tak zostanie to ustanowione tak jak to wyjdzie z ankiety

Narazie na ankiecie nie ma szalu - 50% stanowczo na tak.

A ja mam pytanie male:
Czy moznaby dodac takie C4 do sklepiku SMS w 10 sztukach (czy tam 15) po 4,32zl(czy ile tam to kosztowalo)? Tak jak kiedys byly itemy na skyblocku.

chcialbym aby ta bron byla dostepna dla kazdego gracza bez placenia za nia pieniedzmi (vip, czy te przedmioty), po prostu w sklepiku.




(06-23-2017, 20:59)mr_koxuPL napisał(a): Jeśli to ma mieć moc wybuchu jak granat, to gracz z pełnym HP musi być w promieniu ~3-4 kratek, więc nadal wątpię, że w takim obrębie znajdzie się 5 graczy. Osobiście wolałbym, żeby miało to 2-3 użycia.

(06-23-2017, 20:52)Snaxx napisał(a): no tak mozna zabic wiele osob ale nawet jesli cena bedzie chociazby te 50$ to trzeba bedzie zabic 5 osob zeby pozwolic sobie na skorzystanie z tej atrakcji ponownie.. zabicie nawet 5 osob jest malo prawdopodobne a gdzie tu rozmawiac o wiekszej ilosci
(standardowo moja opinia jestem tylko jednym glosem)

no to akurat prawda i to co napisal koxu da sie zrobic, na poczatku miala ona 2 uzycia, ale mozna bylo w jednej chwili wyrzucic dwie bomby np. rozstawione co kilka kratek, co skutkowalo jeszcze wiekszym polem razenia, co bylo jeszcze gorsze.
teraz zwiekszylem uzycia do 3 razy (tzn 3 razy sie upuszcza, detonuje i znika bron), ale z limitem 5 minut pomiedzy kolejnymi uzyciami broni.
czyli od postawienia pierwszej bomby trzeba odczekac 5min aby moc postawic druga (nie trzeba pierwszej detonowac).
moze cena 200-250$ za sztuke (teraz wlasciwie 3) jest dosyc wysoka, no ale bron jest nowa, moze zabic wiele osob, jest przez to ciekawa, denerwujaca itp, zreszta mozna z tego zrobic kilka pulapek, co np. jak ktos w tunelu postawi taka bombe? gracz bedzie bal sie przejsc tym tunelem na druga strone, wiec bedzie zmuszony isc w innym kierunku gdzie ty np. bedziesz mogl na niego czekac z karabinem, to samo mozna zrobic w innych miejscach na mapie, kto wie ile osob w ten sposob zabijesz.


jesli chodzi o wyniki ankiety, to 10 osob jest na tak, 1 jest to obojetne, a 4 sa na nie.
zawsze mozna dodac ta bron, przetestowac pare dni i pewnie niektorym zdanie sie zmieni.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości