Chcesz aby dodano ponizsza bron?
stanowczo na tak
59.38%
19
moze byc
15.63%
5
obojetne mi to
3.13%
1
raczej nie
12.50%
4
absolutnie
9.38%
3
32 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

c4
#61
Mi nie.

Trzeba tylko zapamietac, ze to 3 tabliczka od lewej strony i wtedy bedzie ciagle kupowanie snajperek.
#62
(06-26-2017, 09:11)Cichusek napisał(a): [...] jest taki piewien bug (no niestety), ze jak sie postawi c4 i przy nim wybuchnie granat, to znika bloczek z ziemi, ale ladunek nadal mozna zdetonowac.
wiec niestety ktos obeznany w tym moze z latwoscia ukrywac swoje c4 na mapie.

Może zrób tak, żeby blok aktualizował swoje kordynaty np. co 3 sekundy aż do momentu aktywowania.

propozycja: Jak ktoś wyjdzie z gry, to c4 ulegnie autodestrukcji po minucie (chyba że szybciej wróci).
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#63
(06-26-2017, 09:27)HubPlayGames napisał(a): cichusku, moglbys przestawić snajperke, żeby była druga tabliczka od a nie 3? może to jest mało istotne dla ciebie, ale niektórym graczom wbił się już taki automatyzm, ze przez przypadek kupuja gaz pieprzowy xd

no widzialem to, ale coz poradze Tongue
dodalem po prostu z lewej strony tabliczke z kupnem c4, dlatego snajperka jest teraz trzecia od lewej.
przyzwyczaicie sie.



(06-26-2017, 09:30)111GigaByTe napisał(a):
(06-26-2017, 09:11)Cichusek napisał(a): [...] jest taki piewien bug (no niestety), ze jak sie postawi c4 i przy nim wybuchnie granat, to znika bloczek z ziemi, ale ladunek nadal mozna zdetonowac.
wiec niestety ktos obeznany w tym moze z latwoscia ukrywac swoje c4 na mapie.

Może zrób tak, żeby blok aktualizował swoje kordynaty np. co 3 sekundy aż do momentu aktywowania.

propozycja: Jak ktoś wyjdzie z gry, to c4 ulegnie autodestrukcji po minucie (chyba że szybciej wróci).

tak sie nie da, to po prostu bug pluginu i nie da sie nic z tym zrobic Sad
mozesz poszukac w tutorialu crackshot'a https://github.com/Shampaggon/CrackShot/...-CrackShot ale raczej nic tam takiego nie ma.
c4 to device_type itembomb.
a po wyjsciu gracza z serwera c4 znika bez wybuchu i jak gracz wroci to nie ma mozliwosci jego detonacji.
to juz bardziej trzebaby znalezc plugin, ktory od wybuchu tnt nie niszczy lezacych itemow na ziemi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#64
no oki :/
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#65
no ale moze jednak przestawisz ja juz sporo $ stracilem przez to
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#66
proponuję zmniejszyć czas do 2,5 min


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości