Chcesz aby dodano ponizsza bron?
stanowczo na tak
59.38%
19
moze byc
15.63%
5
obojetne mi to
3.13%
1
raczej nie
12.50%
4
absolutnie
9.38%
3
32 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

c4
#1
pobawilem sie troche i zrobilem bron typu C4.
jest identyczna jak zwykly granat, ale stawia sie ja w miejscu (upuszcza, nie rzuca) i detonuje zdalnie z dowolnej odleglosci i bez limitu czasowego.
mozna za jej pomoca robic rozne pulapki, ale nie wiem czy nie bedzie zbyt silna, szczegolnie w miejscu teleportow, bo jeden z graczy moze postawic ladunek i czekac na drugiego, az sie tam teleportuje.
stad pytanie do was zawarte w ankiecie, bo sama bron moze byc bardzo denerwujaca dla graczy.
c4 bylaby dostepna dla wszystkich ze sklepu w cenie 200-250$ (jest skuteczna ze wzgledu na zdalna detonacje).
oczywiscie z czasem dorobilbym jakies teksturki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#2
Fajne to nawet (testowalem).
Dziala to jak normalne c4, tyle ze mozna je poprostu ustawic i czekac az grupa ludzi podejdzie i bum, nie ma ich. Trzeba tylko najpierw podrzucic (pojawia sie szklo) i potem zdetonowac lewym przyciskiem myszy. Dla mnie to fajne, ale cena gdzies tak 50$.
#3
Tylko takie pytanie: gdy ktoś stawia to c4, to druga osoba to widzi?
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#4
Widac to, ale jak sie pod np. 1-F samo rzuci to ktos kto na 1-F podejdzie to nie bedzie widzial tego (chyba ze sie odwroci) a ktos bedzie skampiony i zobaczy ze jest np. 5 osob to wtedy aktywuje i ma 5 killi (nawet mniej, zalezy).
#5
Czy ja wiem.. niewazne gdzie to postawisz i tak cenowo ci sie to nie wyzeruje a skoro cos jest nieoplacalne nie bedzie uzywane przynajmniej ja to tak rozumuje i u mnie by to tak dzialalo
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
(06-23-2017, 20:45)mr_koxuPL napisał(a): Tylko takie pytanie: gdy ktoś stawia to c4, to druga osoba to widzi?

jak rzucisz, to jest bialy bloczek szkla (tak jakbys wyrzucil itemek z eq), a jak detonujesz to tuz przed wybuchem zmienia sie na czerwone szklo.

cena jest tak wysoka, bo nie chce aby gracze namietnie sie tym rzucali, a jak napisal M_A_T_I, mozna tym robic rozne rzeczy i wiele osob zabic, w sumie to jest jak granat, ale detonujesz kiedy chcesz i mozesz przez to wyczuc odpowiednia chwile.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
(06-23-2017, 20:48)Snaxx napisał(a): Czy ja wiem.. niewazne gdzie to postawisz i tak cenowo ci sie to nie wyzeruje a skoro cos jest nieoplacalne nie bedzie uzywane przynajmniej ja to tak rozumuje i u mnie by to tak dzialalo

Jak zdetonujesz np. przy 5 osobach a cena jest 50$ to mozna powiedziec ze jest rowno. A jak zabijesz tym 6 to juz w ogole na plus. Postawisz gdzie chcesz, na ile chcesz i tak zdetonujesz. Ale nie wiem czy nie bedzie ustawiony limit wlaczania pilota w zasiegu C4.
#8
no tak mozna zabic wiele osob ale nawet jesli cena bedzie chociazby te 50$ to trzeba bedzie zabic 5 osob zeby pozwolic sobie na skorzystanie z tej atrakcji ponownie.. zabicie nawet 5 osob jest malo prawdopodobne a gdzie tu rozmawiac o wiekszej ilosci
(standardowo moja opinia jestem tylko jednym glosem)
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#9
(06-23-2017, 20:52)Snaxx napisał(a): no tak mozna zabic wiele osob ale nawet jesli cena bedzie chociazby te 50$ to trzeba bedzie zabic 5 osob zeby pozwolic sobie na skorzystanie z tej atrakcji ponownie

Tak. Chyba ze masz jakies 100 000$ to wtedy juz wiesz...
Dla Vip i SuperVip nie bedzie tego w zestawie, tylko do kupienia, wiec problemow nie powinno nawet byc (chyba ze z detonacjami, ale nie wiadomo).

5 osob da sie, jak jest moze jakies 20-25 osob i jest 5 osob na 1-F to stawiasz na srodek, kampisz sie i jak beda na tym c4 to odpalasz i bum, masz kille.
#10
wiekszosc graczy jest nowa nie widze zbyt duzo stalych uzytkownikow tego servera z czego w godzinach szczytu a wlasciwie dniach tygodnia bo rzadko wystepuja jest te 20 osob wiec..
zreszta ja juz sie wypowiedzialem co o tym mysle i tak zostanie to ustanowione tak jak to wyjdzie z ankiety
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości