Pistolet.
#11
Na nie.
Pozdrawiam
Niedostępny
#12
Ja jestem na tak niech Cichy wreszcie coś doda co będzie ciekawe bo gra zaczyna się robić nudna.Wszyscy kupują dalej snajperki moim zdaniem można byłoby ją usunąć xD.Wcześniej pistolety o wiele więcej odwiedzało osób bo wtedy to było nowe teraz trzeba coś zmienić po prostu.Niech administracja coś rozkimini żeby grało się lepiej
#13
Snajperki jestem pewien, że Cichy nie usunie. Możliwe, że kiedyś, kiedyś ją znerfi, tak jak shotguna. A jak nie usunie snajperki i doda tego Deagle'a (w co wątpię), to i tak nadal wszyscy będą kupowali te snajperki, więc nie widzę większego sensu, żeby dodawać nowe bronie. Jest wystarczająco, gracze kupują tylko snajperki i czasem shotguna, nie widzę, żeby jakoś wiele osób kupowało Micro SMG, karabin, żelazny miecz czy gaz pieprzowy, Desert Eagle byłby w tym gronie niekupowanych broni.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#14
Gazu pieprzowego niby nikt nie kupuje? Wczoraj na 1-F bylo z 5 osob z gazem pieprzowym - to samo z shotgunem. Micro SMG Kupuja, wczoraj 10 osob mialo, karabin 5 osob.

Fakt miecza nikt nie kupuje.
#15
Ja jestem za. Byłoby o wiele ciekawiej. Jak wy nie chcecie tego używać to nie używajcie, ale my moglibyśmy z tego skorzystać.
#16
(06-23-2017, 14:48)M_A_T_I napisał(a): Gazu pieprzowego niby nikt nie kupuje? Wczoraj na 1-F bylo z 5 osob z gazem pieprzowym - to samo z shotgunem. Micro SMG Kupuja, wczoraj 10 osob mialo, karabin 5 osob.

Fakt miecza nikt nie kupuje.

Liczyłeś? XD

Ta propozycja nie ma sensu, nie ma niczego ciekawego w takiej broni
Niedostępny
#17
pistoletu nie bedzie, bylby zbyt podobny.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości