Reklamy
#1
Cichy kurde zajmij sie tym serwerem? nie było mnie raptem rok i tu 30x mniej ludzi. Patrzyłes w konsole i patrzysz dalej zamiast serwer rozwijać. Był popularny a ty to zepsułeś ogarnij sie.
#2
MrFraky, lepiej ty się ogarnij, nawet nie wiesz ile w ten rok Cichy wprowadził nowości i pewnie nie wbiłeś na serwer, a już wątek piszesz.
Niedostępny
#3
Serwer powoli sie rozwija. Dzisiaj na pvp z pistoletami doszlo troszke zmian (repair i ustroj). 3 miesiace temu (chyba) powstalo 1vs1, zrobiono nowy spawn na classicu, dodano /ignore, ranking tygodniowy na pistoletach, wyznaczanie itd. Ale fakt faktem - serwer powoli traci osoby, dzisiaj 120 osob bylo. Przydalby sie nowy tryb, ale nie minigra. Ale i tak zapewne nic z tego nie bedzie...
#4
Ale takie drobnostki... niech zrobi coś wiekszego a nie komendy dodaje czy tam wygląd zmienia
#5
(06-19-2017, 17:34)MrFraky napisał(a): Ale takie drobnostki... niech zrobi coś wiekszego a nie komendy dodaje czy tam wygląd zmienia

Czyli co według ciebie?

To nie jest tak, że Cichusek nic nie robi. On właśnie robi wszystko co w niego mocy, aby sprowadzić nowych graczy i utrzymać tych który obecnie są.
To nie jest jego wina że obecnie jest mniej graczy, niedługo będą wakacje i na pewno ich ilość podczas takowych będzie znacząco większa.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
A do tego zawsze cichusek mówił NIE na 90 % propozycji BO JEMU NIE ODPOWIADALY a tak to siedział pamietam tylko na konsoli gdy byli ludzie ZAMIAST SERWER ROZWIJAC KURDE I REKLAMOWAC GO A NIE SRAC NA KONSOLI.
Bez obrazy oczywiście ale kiedyś ten serwer był lepszy. Smile TO MOJE ZDANIE WIEC BEZ FLAMU DZIECI Smile
#7
To jest tak, ze sam mozesz zbudowac tez jakies budowle na tryb, a cichy to przemysli. To samo z arenami na 1vs1/pistolety. Hayer robil i sie przyjela. Na 1vs1 niedlugo bede budowac ale watpie aby cos to dalo. Zbuduj jakies budowle na tryb, pokaz cichemu jak sie spodoba to na takie 15% zrobi z tego tryb. Jak chcesz to zareklamuj na facebooku/youtube czy co tam masz serwer to mozliwe ze przyjda inni.
#8
Boze tylko 1 v 1 a gdy wbijam gdy 100 osob na serwie nikogo tam nie ma xD pozdro ludzie. Inni chcieli zawsze gildie + dzialki/wyspy + otwarty swiat bez dropu -.- to by bylo ciekawe a nie glupie 1 v 1 -.- bez obrazy xDD

Wy to sie nauczcie w realu bic a nie w minecrafcie xD grubasy małe. Trening a nie trenowanie ze snajperki z motyki czy bicie sie na miecze xD

A do tego gracze powinni byc cały czas tak jak na np vertez.pl czy inne serwery z 1 trybem i ludzi 700 + a wy tyle trybow na kilku grają bo polowa na tym serwie trybow jest nie potrzebna

A teraz to Tails i wiesz co grałem w tym roku w tamtym i wiem ile sie zmieniło Smile dodał tryb to plus zawsze ale kiedys nie mozna bylo po wbijac na tryb skyblock waterblock rok temu na przyklad i pamietam ze tez 5-7 lat temu bylo tak samo! i to nie tylko we wakacje tylko codziennie wiec wiesz TROCHE O TYM WIEM wiec prosze mnie nie oceniac jak mnie nie znasz. dziekuje
#9
Przepraszam, ale obecnie narzekasz że na serwerze jest mało graczy, a teraz chcesz abyśmy nie grali w Minecrafta tylko wyszli na dwór. Jedno wyklucza drugie.

Proszę zachowaj kulturę, to naprawdę wiele pomoże.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
Nie chodzi mi zeby nie grali tylko no wiesz niektorzy graja cały dzien ta garstka mała a reszta nawet tego serwa nie ma cichy niech zrobi strone na fb niech kanał na youtubie niech puszcza cos co zacheca i napewno ludzie wbija bo wiele osob oglada mc na yt a jeszcze wiecej ludzi wbija na yt


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości