Wyglad.
#21
To może od razu zablokujcie helikopter, bo z pomocą jakiegoś gracza i odskocznią vip tam wskoczy XD
Niedostępny
#22
(06-21-2017, 20:23)JTdiro napisał(a): To może od razu zablokujcie helikopter, bo z pomocą jakiegoś gracza i odskocznią vip tam wskoczy XD
W takim razie, to po on tam jest? Bo szczerze, to według mnie jest on tu w ógole nie potrzebny.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#23
*w ogóle
Też myślę, że nie jest potrzebny
Niedostępny
#24
Karabinem da sie wejsc na dach nie raz tak robilem gdy mialem dosc kamperow na tej miejscowce
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#25
Jakoś nigdy żadnego gracza nie widziałem na górze. Co do helikoptera: proponowałbym trochę go powiększyć i umieścić drabinkę (lub nawet jakiś teleport), żeby był to po prostu dostępny obszar, ponieważ rzeczywiście na tą chwilę jest on tam niepotrzebny.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#26
Cichusek mówił, że nie chce aby to było kolejne miejsce do kampienia, a jeżeli bedzie tam teleport to nawet tam nikt nie wejdzie bo odrazu ktoś sie tepnie za plecy i nici z kampienia.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#27
(06-21-2017, 20:25)Tails napisał(a):
(06-21-2017, 20:23)JTdiro napisał(a): To może od razu zablokujcie helikopter, bo z pomocą jakiegoś gracza i odskocznią vip tam wskoczy XD
W takim razie, to po on tam jest? Bo szczerze, to według mnie jest on tu w ógole nie potrzebny.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

po prostu robi za ozdobe, tak samo jak ten drugi obok.
do helikoptera, co jest na ladowisku tez nie wejdziesz.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#28
(06-20-2017, 14:21)M_A_T_I napisał(a): Ale i tak jest dobre kampienie z tego dachu reda, ktory siega do szkla. Trudno zabic takiego gracza, ktory tam stoi z odskocznia. Wiec mozna to zrobic takie poniszczone. Jezeli chodzi o te ladowisko, to jedynie nie moznaby zrobic takiego H, ze 5 kratek dol/gora i 3 kratka to jest srodek, przeciagnac tam 2 bloczki i polaczyc to tak, jak jest z prawej strony np? I potem czarna i biala welna to udekorowac. Te oslony jak pisalem nic nie daja, bo i tak latwo przez szparke gracza zabic.

Sprawa bunkrow:
Tuneli za duzo by nie bylo, moglby byc tunel na jedna kratke, nie na dwie jak jest obecnie. Chociaz 5-6 bukrow by moglo byc porozsiewane na arence.
Ja wciaz czekam na odpowiedz...
#29
(06-22-2017, 18:56)M_A_T_I napisał(a):
(06-20-2017, 14:21)M_A_T_I napisał(a): Ale i tak jest dobre kampienie z tego dachu reda, ktory siega do szkla. Trudno zabic takiego gracza, ktory tam stoi z odskocznia. Wiec mozna to zrobic takie poniszczone. Jezeli chodzi o te ladowisko, to jedynie nie moznaby zrobic takiego H, ze 5 kratek dol/gora i 3 kratka to jest srodek, przeciagnac tam 2 bloczki i polaczyc to tak, jak jest z prawej strony np? I potem czarna i biala welna to udekorowac. Te oslony jak pisalem nic nie daja, bo i tak latwo przez szparke gracza zabic.

Sprawa bunkrow:
Tuneli za duzo by nie bylo, moglby byc tunel na jedna kratke, nie na dwie jak jest obecnie. Chociaz 5-6 bukrow by moglo byc porozsiewane na arence.
Ja wciaz czekam na odpowiedz...

jakos mi nie pasuja takie bunkry na mapie miedzy domkami/blokami.
teraz jest troche tuneli, ale prowadza miedzy tymi budynkami + jest jedno wyjscie w takiej jamie, co mozna uznac za cos w stylu metro albo po prostu przejscia podziemnego, a drugie jest ukryte w jeziorze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości