Fajna Propozycja
#1
Wink 
Witam.
Proponuję dodane nowych broni takich jak np. desert eagle, Ak-47, bo te bronie co już są trochę mi się nudzą. Prawie każdy wali tylko ze snajpy i tak wygląda gra Tongue. Przydała by się jakaś nowa broń, żeby było ciekawiej.

Wiem że to dużo pracy dla adminów więc nie rozkazuję WinkBig Grin.
#2
Ak-47 - Czym miałoby to się różnić od karabinu?
Desert Eagle - To nie jest CS, poza tym 1 pistolet już jest i deagle nie różniłby się niczym specjalnym, oprócz przypuszczam celności i mniejszym magazynkiem. Do tego musiałaby być animacja Head Shota, tak jak w przypadku snajperki, a wątpię, żeby Cichemu chciałoby się nad tym myśleć.
I tak jest dosyć dużo broni, bodajże 6 (z gazem pieprzowym).
Jestem na nie.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#3
(06-17-2017, 14:58)mr_koxuPL napisał(a): Ak-47 - Czym miałoby to się różnić od karabinu?
Desert Eagle - To nie jest CS, poza tym 1 pistolet już jest i deagle nie różniłby się niczym specjalnym, oprócz przypuszczam celności i mniejszym magazynkiem. Do tego musiałaby być animacja Head Shota, tak jak w przypadku snajperki, a wątpię, żeby Cichemu chciałoby się nad tym myśleć.
I tak jest dosyć dużo broni, bodajże 6 (z gazem pieprzowym).
Jestem na nie.

z tym sie zgadzam, aktualnie w grze juz jest kilka broni ale po jednej sztuce z kazdego typu.
kazdy kolejny pistolet, karabin czy jakas strzelba bylaby bardzo podobna do aktualnej, a zawsze ktoras bylaby slabsza, wiec gracze kupowaliby te lepsze.
nie dodam przeciez rpg czy jakiejs bazooki, bo gra straci sens.
nie widze nic nowego co by mozna dodac do gry.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
a coś typu granatnik oczywiscie droga bylaby to bron
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
(06-17-2017, 16:46)RumburRak napisał(a): a coś typu granatnik oczywiscie droga bylaby to bron

to chyba przesada.
bedzie takie samo jak zwykly granat ale z wiekszym zasiegiem rzutu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Albo 5hp za strzał w głowę ze zwykłego ;p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości