Kupowanie fly?!
#1
Hmm... Ostatnio przyszedł mi do głowy pewien pomysł o tym aby można było zakupić latanie poprzez pieniądze minecraftowe. Chodzi o to że wpisujemy komendę typu /flybuy czy coś innego w tym stylu. Po napisaniu tej komendy gracz otrzymuje latanie przez 30min a płaci się za to 5.000$ Myślę że to dobry pomysł. Ułatwiło by to rozgrywkę ale nie do końca ponieważ 5k trudno zdobyć.
Podczas pisania tego wątku przyszedł mi pomysł o zakupie rang np. vipa za 400k a svipa za 800k Smile
Proszę o szybką odpowiedź.
#2
na nie...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
vip za 400 k skad ta cena lul a o lataniu byla mowa nie bedzie. Na nie.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
Na nie, fly na cls całkowicie odpada, to klasyczny tryb, bez jakiś zbędnych dodatków.
Co to vipa za $$ w grze odpowiedz Cichuska bedzie oczywista.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#5
na nie, po co komenda fly to tylko psoje grę
Niedostępny
#6
Na nie.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#7
Mi nie chodzi o fly na vipa svipa tylko dla każdego Ale ten fly by był płatny.
#8
jesli chodzi o fly, to na classicu nie bedzie latania nawet za prawdziwe pieniadze, jest to serwer klasyczny i nie chce wprowadzac tutaj takich bajerow Tongue
takie cos mogloby byc na skyblockach jak ktos nie ma rangi VIP, ale nawet nie wiem czy jest to wykonalne.

a jesli chodzi o kupowanie rang, to dawno temu o tym myslalem aby cos podobnego wprowadzic, ale:
po pierwsze musialbym wszystko zalatwiac recznie, czyli gracz musialby ze mna dobic targu na pw/forum i czekac dosyc dlugo az mu odpowiem, bo nie ma na to komendy aby wszystko zrobilo sie automatycznie z poziomu gry.
a po drugie, takie ceny, ktore podales sa raczej kosmiczne, a przy nizszych prawdopodobnie serwer malo co by zarabial i by sie nie utrzymal.
raczej malo osob ma 400k na classicu, a zapewne nawet najbogatsi kupiliby taka range z 5-7 razy i by wszystko stracili, wiec nie wiem czy to sie oplaca skoro mozna wydac 11zl.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
(06-16-2017, 21:10)RumburRak napisał(a): vip za 400 k skad ta cena lul a o lataniu byla mowa nie bedzie. Na nie.

Stąd ta cena poniewaz taniej by Cichusek wogle nie zarabiał.

No to możesz troszkę zmniejszyć tę cenę.
#10
1. na nie!
2. Na nie!
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości