Dawniej
#11
(06-16-2017, 19:38)Cichusek napisał(a): (sciany juz ja moge zrobic jak komus sie nie chce budowac tych domkow, a stylistyka mapy ma byc podobna do tej, czyli glownie glina).

tylko glina?
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#12
(06-16-2017, 19:52)CruQ napisał(a):
(06-16-2017, 19:38)Cichusek napisał(a): (sciany juz ja moge zrobic jak komus sie nie chce budowac tych domkow, a stylistyka mapy ma byc podobna do tej, czyli glownie glina).

tylko glina?

glina jako glowny budulec mapy, a reszta blokow w ograniczonej ilosci jako ozdoba.
np. woda, pajeczyny, tory, tabliczki, plotki, kraty itp.
szyb w domkach raczej nie powinno byc, bo jest to dobre miejsce do strzelania.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
Określiłam jako tragiczną właśnie ze względu na wielkość, jak dla mnie na mniejszych grało się lepiej...
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#14
A, jeszcze co do szukania sie po arenach można sie zawsze zapytać na czacie Big Grin

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#15
Tamta czesc co jest na niej helikopter mozna usunac i tak nikt tam nie chodzi
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#16
(06-16-2017, 19:55)Cichusek napisał(a):
(06-16-2017, 19:52)CruQ napisał(a):
(06-16-2017, 19:38)Cichusek napisał(a): (sciany juz ja moge zrobic jak komus sie nie chce budowac tych domkow, a stylistyka mapy ma byc podobna do tej, czyli glownie glina).

tylko glina?

glina jako glowny budulec mapy, a reszta blokow w ograniczonej ilosci jako ozdoba.
np. woda, pajeczyny, tory, tabliczki, plotki, kraty itp.
szyb w domkach raczej nie powinno byc, bo jest to dobre miejsce do strzelania.

aa i jeszcze 2 pytania:

- ty to masz zamiar doklejać? (do czego niby xdd)
- trawy nie? Sad czyli pewnie lisci też? Cry

a co do szyb to się mylisz... bo okna nie muszą być całe, tylko podziurawione, co będzie lepiej wyglądało niż takie "pustki" a wyjdze to na + jeśli chodzi o miejscówki
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#17
(06-16-2017, 21:37)Rzepielinka napisał(a): Określiłam jako tragiczną właśnie ze względu na wielkość, jak dla mnie na mniejszych grało się lepiej...

no zobaczymy, wedlug mnie taka wielkosc jest odpowiednia.


(06-16-2017, 22:18)CruQ napisał(a): aa i jeszcze 2 pytania:

- ty to masz zamiar doklejać? (do czego niby xdd)
- trawy nie? Sad czyli pewnie lisci też? Cry

a co do szyb to się mylisz... bo okna nie muszą być całe, tylko podziurawione, co będzie lepiej wyglądało niż takie "pustki" a wyjdze to na + jeśli chodzi o miejscówki

1. burzysz kawalek sciany w aktualnej arenie np. 3-4 takie budyneczki ze sciany i do tego z zewnatrz dostawiasz kolejne "pudlo" ze scianami tak aby w tym miejscu bylo przejscie. tak samo jak na poczatku ta arena byla prostokatna, to w miejscu helikoptera zniszczylem kawalek sciany i zrobilem taki doklejony zakatek, a w miejscu gdzie laczylem ze soba dwie areny, to zniszczylem naroznik areny (z jednej strony duza czesc sciany, a z drugiej mala) i dokleilem cale pudlo tamtej areny.

2. tylko glina.

3. wedlug mnie estetyczniej bedzie wygladala mapa z gliny bez szyb, nawet takich rozbitych. zalezy tez jakiej wielkosci sa te okna, bo w domkach jak masz 1x1 albo 2x2 to glupio to wyglada. a jak masz jakies okno wielkosci witrazy w kosciele, no to wtedy mozna kombinowac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
Ja jestem za całkiem nową mapą.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości