Repair.
#11
(06-10-2017, 21:00)miecz19 napisał(a): Oj przepraszam pomylilo mi sie wiecej za zelazo.

Wszystkie itemki lepiej dac po 50$, bo i tak nic nie dadza, tylko do napraw by byly. A i jakby bylo to dodane, aby nie wylatywaly z ekwipunku jak kogos zabijemy.
#12
Refresz.
#13
Czyli w skrócie, bo widzę, że temat zamiera, to:
* zwykłe kowadło do naprawiania zbroi/mieczy/łuków za własny level, gdyż inaczej nie opłaca się enchantować
* itemki kosztujące $50 od sztuki dla naprawdy itków (proponowałbym $75, gdyż niektóre enchanty mogą być OP)
* nie dodawać tabliczki [Repair] z naprawą, ponieważ *pierwsze 2 punkty*

Niedostępny
#14
Też jestem za dodaniem opcji repair. Często mam enchant miecz i shotguna, a potem muszę to wszystko stracić, bo set się niszczy. i cały hajs przewalony.
#15
(06-12-2017, 06:22)Iam napisał(a): Czyli w skrócie, bo widzę, że temat zamiera, to:
* zwykłe kowadło do naprawiania zbroi/mieczy/łuków za własny level, gdyż inaczej nie opłaca się enchantować
* itemki kosztujące $50 od sztuki dla naprawdy itków (proponowałbym $75, gdyż niektóre enchanty mogą być OP)
* nie dodawać tabliczki [Repair] z naprawą, ponieważ *pierwsze 2 punkty*

skoro juz ktos odswiezyl temat, to skomentuje ten skrot:
1. kowadlo za chwile zniknie i nie da sie zrobic tak aby bylo caly czas na spawnie i sie nie niszczylo
2, 3. tabliczka repair pozwala na naprawienie wszystkich przedmiotow w ekwipunku za okreslona kwote albo naprawienie przedmiotu, ktory aktualnie jest trzymany w rece (tez za okreslona kwote).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
Wlasnie mi chodzilo o te Repair. A nie daloby sie tego podzielic na np. naprawienie calego ekwipunku (1 tabliczka) i naprawienie 1 itemka ktory trzymam (2 tabliczka)?
#17
(06-18-2017, 17:56)M_A_T_I napisał(a): Wlasnie mi chodzilo o te Repair. A nie daloby sie tego podzielic na np. naprawienie calego ekwipunku (1 tabliczka) i naprawienie 1 itemka ktory trzymam (2 tabliczka)?

mozna dac dwie tabliczki, tak one wygladaja: http://wiki.mc-ess.net/wiki/Sign_Tutorial#Repair_Sign
jedna (all) naprawia caly eq za okreslona kwote, a druga naprawia przedmiot aktualnie trzymany w rece (hand) i zawsze mozna naprawic kilka przedmiotow.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
No to wlasnie o to mi chodzilo.
Zostanie dodane repair?
#19
(06-18-2017, 18:36)M_A_T_I napisał(a): No to wlasnie o to mi chodzilo.
Zostanie dodane repair?

pomysle Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości