Admin sleeper
#1
Propka jak wyżej. Jak jakieś pytania piszcie

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#2
Może rozwiń myśl, nie każdy wie co to jest.
np. ja

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
(06-09-2017, 06:25)El Zdrowixo napisał(a): Propka jak wyżej. Jak jakieś pytania piszcie

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Watpie aby polowa forum wiedziala co to/kto to "admin sleeper". Rozwin troche ten watek.
#4
No więc chodzi o to, że będzie takim normalnym graczem, ale będzie miał admina, lecz nie będzie się pokazywał w grze jako admin itp, będzie grał jak normalny gracz, a jak zobaczy że ktoś czituje etc to daje bany. Ale nie może się chwalić tym że jest adm.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#5
na nie...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#6
(06-09-2017, 13:38)El Zdrowixo napisał(a): No więc chodzi o to, że będzie takim normalnym graczem, ale będzie miał admina, lecz nie będzie się pokazywał w grze jako admin itp, będzie grał jak normalny gracz, a jak zobaczy że ktoś czituje etc to daje bany. Ale nie może się chwalić tym że jest adm.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
To co proponujesz jest już w jakimś stopniu wprowadzone, nazywamy to Skargami. Expert

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(06-09-2017, 13:38)El Zdrowixo napisał(a): No więc chodzi o to, że będzie takim normalnym graczem, ale będzie miał admina, lecz nie będzie się pokazywał w grze jako admin itp, będzie grał jak normalny gracz, a jak zobaczy że ktoś czituje etc to daje bany. Ale nie może się chwalić tym że jest adm.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

teraz tez istnieje cos takiego, ale tylko w pewnej czesci.
ten kto wchodzi na forum i na liste banow, to wie kto moze banowac graczy.
pozostali gracze nie wiedza kto jest pomocnikiem na serwerze, bo ma zwykla range (elite, supervip itp), chyba ze po prostu ktos im o tym powie.
zapewne jakby ktos mial range admina lub pomocnika przed nickiem, to wiele osob by sie z nim witalo, prosilo o pomoc, o przedmioty i inne.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości