Cheater
#1
Mn:ArcziAreczek25
NoShockedski632
Dowód: https://youtu.be/iCqsewk2nSg

Na pierwszej walce widać lepiej
Siemka 
#2
Przypominam że ten gracz miał bany za obrazę, perma za mk i chyba bana za cheaty

Proponuję perma bo cheatuje notorycznie.
........................................UwU
Niedostępny
#3
a jednak wstawil xD
pozdrawiam wszystkich
i skoro mam aure to zegnam
edit: juz ci tlumaczylem ze nie mialem bana za cheaty dzizas a mk ktore mialem byly dawno i zostalo juz wszystko wyjasnione wiec to nic nie wnosi do watku
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
xD
fajnie by było gdyby nagrywały osoby które nie mają lagów i niskich fpsów to po pierwsze
poza pierwszą walką i widmowym uderzeniem bokiem (co jest spowodowane działaniem twojej gry, lagiem; widac jak ci sie swiat wolno laduje i jak dlugo wchodzisz na arene) nie widać nic
¯\_(ツ)_/¯
#5
(06-08-2017, 16:41)Snaxx napisał(a): a jednak wstawil xD
pozdrawiam wszystkich
i skoro mam aure to zegnam
edit: juz ci tlumaczylem ze nie mialem bana za cheaty dzizas a mk ktore mialem byly dawno i zostalo juz wszystko wyjasnione wiec to nic nie wnosi do watku

Snaxx ja dotrzymuje słowa :p
Siemka 
#6
nie wyczules chyba tej ironii kochanienki
a to ze mu sie swiat wolno laduje i ma lagi duzo zmienia bo zmniejsza wiarygodnosc nagrania .-.
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#7
Zmienia to wiele bo gra i zachowanie postaci wygląda zupełnie inaczej przy dobrym internecie/komputerze niż przy takim czymś. To że was ciągle zabija i nie możecie sobie z nim poradzić nie oznacza od razu ze cheater, są lepsi gracze od was xd może ma może nie ma, ale za taki filmik dowody są zbyt małe
¯\_(ツ)_/¯
#8
(06-08-2017, 16:56)Mateuu napisał(a):
(06-08-2017, 16:51)Croxx napisał(a): xD
fajnie by było gdyby nagrywały osoby które nie mają lagów i niskich fpsów to po pierwsze
poza pierwszą walką i widmowym uderzeniem bokiem (co jest spowodowane działaniem twojej gry, lagiem; widac jak ci sie swiat wolno laduje i jak dlugo wchodzisz na arene) nie widać nic

To że mu się świat wolno ładuje to nie zmienia tego że ten gracz ma haxy, nie broń go bo to widać od razu, sam gracz pogodził się z tym że ma bana.

>sugerowanie że jedno uderzenie bokiem I TO NA KOŃCU WALKI JAK UMIERAŁ można nazwać cheatem
>oskiego nie obchodzi ban

Przecież prócz tego niczego nie widać, a to i tak jest mało wiarygodne, bo mu wszystko wolno wczytuje

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
Przecież widać jak szybko bije tym mieczem....

//Edit: polecam zwolnione tempo
........................................UwU
Niedostępny
#10
Czyli mam rozumiec ze jestes wielkim znawca od wspomagaczy..
zostawmy to juz administracji bo twoj brak wiedzy mnie dobija
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości