FPSy
#1
Witam. Większość zapewne wie, że nie mam szczęścia do komputerów... Przez dość długi czas użytkowania, muszę sformatować laptopa bo uzbierało się na nim cała masa śmieci, adware i inne tego typu cuda, a efektem tego jest to że niemal wszystko działa mi tragicznie (dla przykładu: Left 4 Dead 2 dawno temu działał ładnie w 60 fps na tak powiedźmy średnich ustawieniach, a teraz to wszystko na minimum, okienko 640x480 a i wyciąga może z 15 fps i to z ciągłymi spadkami do 2-3...)

I właśnie problem jest taki, że takowego formatu z pewnych przyczyn zrobić niestety nie mogę, a do komputera stacjonarnego dostępu nie mam i muszę się męczyć...
Dziękuje temu gra na serwerze jest katorgą gdyż na spawnie, na Prisonie mam może z 20 FPS na małym okienku. (oczywiście z spadkami)

I tu moje pytanie:
Czy znacie sposoby aby zwiększyć liczbę FPSów, tak abym przynajmniej nie musiał oglądać pokazów slajdów? Próbowałem już:
- Wyłączanie wszystkich cząsteczek, render na najmniejszy jaki się tylko da, wyłączenie texture packa, ustawienie w menadżerze zadań najwyższego priorytetu, wyłączenie wszelkich programów działających w tle, programu Game Booster, usuwanie jak najwięcej zbędnych programów, różne mody na zwiększenie FPS.
Wszystko albo nie pomogło, pomogło bardzo umiarkowanie lub nawet pogorszyło już i tak dość kiepską sytuacje.

No cóz.
Oto screeny z moich ustawień:
[Obrazek: 5a3161c64ace4e85a5eedabcb961b228.png]
[Obrazek: 2546b7458307455785890714675f4efd.png]
[Obrazek: f28cf546378c4620ac81a1675fd10372.png]

Oraz istotne dla tej sprawy parametry laptopa:
OS: Windows 7 64x Home Premium SP1
Procesor: Inter Core i3 M 370
Karta Graficzna: Inter HD Graphics 3000 (
RAM: 3GB



Z góry dziękuje za pomoc. Sleep
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Będziesz oglądać pokaż slajdów, bo masz szajs, dużo nie zrobisz bez zmiany wnętrza(w lapku i tak nic nie zmienisz)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Raczej nic nie zrobisz. Kup po prostu nowy komputer Wink.
Niedostępny
#4
Może jak masz troszkę kasy to kup jakieś części używane i złóż własnego pc'ta lub uelpsz tego co masz jak będziesz miał do niego dostęp albo jak nie możesz zrobić formatach bo masz tam ważne pliki to skopiuj je na pendriva.
........................................UwU
Niedostępny
#5
Też mam złoma, nie da sie z tym nic więcej zrobić :/

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
(06-07-2017, 13:52)Mateuu napisał(a): Może jak masz troszkę kasy to kup jakieś części używane i złóż własnego pc'ta lub uelpsz tego co masz jak będziesz miał do niego dostęp albo jak nie możesz zrobić formatach bo masz tam ważne pliki to skopiuj je na pendriva.
Jakby mógł to by sobie kupił i by nie pisał tego wątku

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
(06-07-2017, 15:14)Frost napisał(a): Jakby mógł to by sobie kupił i by nie pisał tego wątku

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Wiem ale może ma chociaż 100 zł lub 150 i może znajdzie jakąś lepszą używaną karte graficzną? Nie każdy wie że można kupić używane części (chociaż tails to chyba wie).
........................................UwU
Niedostępny
#8
(06-07-2017, 11:50)Tails napisał(a): do komputera stacjonarnego dostępu nie mam i muszę się męczyć...

Co mu da zmiana karty graficznej

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
(06-07-2017, 15:17)Frost napisał(a):
(06-07-2017, 11:50)Tails napisał(a): do komputera stacjonarnego dostępu nie mam i muszę się męczyć...

Co mu da zmiana karty graficznej

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

To procesor, nie wiem nie znam się dokładnie ale staram się pomóc.
........................................UwU
Niedostępny
#10
smooth lighting na 0% daj, multi-core loading wyłącz, load far także. Ew graj na texturepacku dla słabych pc :v
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości