Cichy stróż chat'u
#1
Question 
Cześć! Z tej strony B4Ca, jako doświadczony gracz osobiście proszę o nadanie mi permisji do "mute" , "kick". Dokładniej - chciałbym spełniać rolę cichego stróża na Classic'u. Dlaczego? Ponieważ kiedy często wchodzę na server spotykam osoby, które nie zachowują się normalnie wobec innych osób, wyzywają innych, używają przekleństw czy wulgaryzmów. Rozumiem człowiek ma prawo do stresu itd. Ale ostatnie chwile przekroczyły te ów wspomniane sytuacje. Nie chcę rozpisywać się na nieskończoność wersów w skrócie - Proszę o nadanie mi permisji do używania komend typu /tempmute <nick> <czas>, /kick <nick> (nie muszą być dokładnie te)
Trochę informacji o mnie:
Doświadczenie ^ : Miałem rangę Helper'a, Moderator'a na innych server'ach
Wiek: 15 lat
Imię: Jakub
Nick name w grze: B4Ca
Umiejętność rozmowy: Bardzo trudno mnie zdenerwować, łatwo nawiązuję kontakty, potrafię się porozumieć w 2 językach (polski, angielski)
Cechy charakteru: cierpliwy, spokojny, opanowany, rozrywkowy,
Wady: Bawi mnie czarny humor :|
*odnośnie jeszcze wyżej wymienionych przykładów doświadczenia, podczas mojej... pracy? zostały na mnie zgłoszone 3 skargi, w których sprawiedliwość była po mojej stronie 2 razy Smile
Pozdrawiam i proszę o rozpatrzenie mojej prośby,
B4Ca
PS Jeśli będą potrzebne inne informacje (oprócz adresu zamieszkania czy numeru telefonu itp.) to chętnie odpiszę na em@il albo tutaj Smile
PS 2. Rozumiem że ta prośba może zostać odrzucona, Jeśli tak się stanie w pełni godności przyjmę odmowę Smile
#2
No to niezłe doświadczenie. Nie istnieje coś takiego jak /tempmute, jest /mute. Cichusek na chwilę obecną nie szuka pomocników, nie otrzymasz uprawnień Tongue Twój staż na forum jest zerowy (Data rejestracji: wczoraj), i masz cały jeden temat.
#3
nie szukamy osob do pomocy
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości