Targi #2
#11
Napisałbyś dokładnie co ten plugin ma robić?
#12
(06-04-2017, 12:55)Puyan napisał(a): Napisałbyś dokładnie co ten plugin ma robić?

nie wiem jak sobie wyobrazacie targi, ale wedlug mnie to powinien byc placyk z wybudowanymi juz stoiskami, gdzie bylaby np. tabliczka albo skrzynka, ktora mozna wynajac np. na 3 dni aby cos sprzedac, po 3 dniach tabliczka/skrzynka sie resetuje i jezeli do tego czasu gracz nie przedluzy wynajecia o kolejne 3 dni albo nie zabierze swoich itemkow, to je traci.

najlepiej by bylo jakby to byly tabliczki sklepowe z essentials, ale nie widze mozliwosci przerobienia ich w cos do wynajecia.
ostatecznie mozna zrobic drobne cuboidy (o wielkosci 1 bloczka), ktore beda publiczne dla kazdego. mozna tam wszystko postawic i zniszczyc, ale tabliczki sklepowe sa jak wiecie chronione i tylko wlasciciel moze je zniszczyc jezeli je postawil.
niestety nie da sie w to tak ingerowac aby je z tamtad usunac, jedynie wlasciciel moze to zrobic i ja sam, a przeciez nie bede zapisywal kazdej tabliczki i liczyl ile czasu juz tam stoi.
i zapewne wygladaloby to tak, ze zaraz jak jakis gracz dowie sie, ze cos takiego istnieje, to zajmie jak najwiecej miejsc sklepowych sprzedajac cokolwiek za maksymalna kwote, a potem bedzie je przerabial na sensowne sklepy, a na koncu jak mu sie znudzi prowadzenie takich sklepow, to bedzie sprzedawal innym miejsca na targu, wiec takie cos po prostu odpada, musi byc jakis limit, a takowego nie ma.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
Skoro poruszono, ze ktos zajmie wszystkie to nie. Ja bym dal limit. Gracz moze miec 1 targ, a vip 2-3.
#14
(06-04-2017, 13:13)Mati :) napisał(a): Skoro poruszono, ze ktos zajmie wszystkie to nie. Ja bym dal limit. Gracz moze miec 1 targ, a vip 2-3.

pisalem o wykorzystaniu tabliczek essentials jako cos takiego, a tam nie ma limitu robionych sklepow + czasu ich wystepowania.
nawet jakby byl limit na 1 tabliczke, to na 30 stanowiskach sklepowych na targu mogloby posiadac sklep w sumie 30 graczy, a na taki serwer to stanowczo za malo.
a w dodatku 30 sklepow zbyt duzo miejsca zajmie na spawnie, a i tak nie byloby to wystarczajace.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
może coś z Simple Region Market?
może coś z tym pokombinować..
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#16
(06-04-2017, 13:20)CruQ napisał(a): może coś z Simple Region Market?
może coś z tym pokombinować..

To pozwala budować i niszczyć na całym regionie.


A może /warp targi gdzieś koło spawnu? Około 50-70 targów
#17
(06-04-2017, 13:23)Puyan napisał(a): A może /warp targi gdzieś koło spawnu? Około 50-70 targów

Można wybudować drugi fort otoczony drewnem nieco dalej i tam wpakować targi. I tak nie mam co robić z $ więc mógłbym tam kupować dla kupowania.

Niedostępny
#18
(06-04-2017, 13:31)Iam napisał(a):
(06-04-2017, 13:23)Puyan napisał(a): A może /warp targi gdzieś koło spawnu? Około 50-70 targów

Można wybudować drugi fort otoczony drewnem nieco dalej i tam wpakować targi. I tak nie mam co robić z $ więc mógłbym tam kupować dla kupowania.

co nie zmienia faktu, ze jeden gracz bedzie mogl zajac wszystkie miejsca i trzymac je w nieskonczonosc.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#19
(06-04-2017, 14:51)Cichusek napisał(a):
(06-04-2017, 13:31)Iam napisał(a):
(06-04-2017, 13:23)Puyan napisał(a): A może /warp targi gdzieś koło spawnu? Około 50-70 targów

Można wybudować drugi fort otoczony drewnem nieco dalej i tam wpakować targi. I tak nie mam co robić z $ więc mógłbym tam kupować dla kupowania.

co nie zmienia faktu, ze jeden gracz bedzie mogl zajac wszystkie miejsca i trzymac je w nieskonczonosc.

Co nie zmienia faktu, że można się zorganizować i ręcznie kasować tabliczki, jeśłi by to miało zostać dodane. Po coś w końcu są Ci... tak zwani "pomocnicy".

Niedostępny
#20
(06-04-2017, 14:54)Iam napisał(a):
(06-04-2017, 14:51)Cichusek napisał(a):
(06-04-2017, 13:31)Iam napisał(a):
(06-04-2017, 13:23)Puyan napisał(a): A może /warp targi gdzieś koło spawnu? Około 50-70 targów

Można wybudować drugi fort otoczony drewnem nieco dalej i tam wpakować targi. I tak nie mam co robić z $ więc mógłbym tam kupować dla kupowania.

co nie zmienia faktu, ze jeden gracz bedzie mogl zajac wszystkie miejsca i trzymac je w nieskonczonosc.

Co nie zmienia faktu, że można się zorganizować i ręcznie kasować tabliczki, jeśłi by to miało zostać dodane. Po coś w końcu są Ci... tak zwani "pomocnicy".

czyli mam robic screen kazdej tabliczki i sie zastanawiac nad 70 (czy ilomas) miejscami, czy gracz zmienil cos na tej tabliczce, czy stoi tu od tygodnia bez zmian.. bezsensu.

tak czy siak ja takiego pluginu nie znalazlem, a bez tego to raczej takie miejsca targowe nie powstana, przynajmniej nie w takiej postaci.
jak ktos cos znajdzie ciekawego, to zawsze moze mi wyslac na pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości