Propozycja.
#1
Proponuję nieco edytować niektóre pola w profilu.
[attachment=17504]
Strona domowa: Strona użytkownika
Prywatna wiadomość: Właściwie nie wiem o co tu chodzi
Skype: Nick gracza na skype
GG: Numer GG
Facebook: Link do profilu na FB
NK: Link do profilu na NK

[attachment=17505]
Skąd: Miejsce zamieszkania
Nick: Nick na serwerze
Tryby, na których gra: Tryby, na których gra użytkownik, do wyboru
Opis: Dodatkowe pole tekstowe, można tam opisać siebie
Płeć: Tłumaczyć nie trzeba

Screeny są już "po edycji", celem jest zastąpienie starych, niepotrzebnych pól w profilu na nowe.
#2
cos tam pozmienialem.
jesli chodzi o prywatna wiadomosc, to ty sobie wylaczyles opcje wysylania do ciebie pw i w ogole tego nie mozna zrobic.
normalnie bylby tam link aby sie z toba skontaktowac, tak jak u mnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(06-03-2017, 11:28)Cichusek napisał(a): cos tam pozmienialem.
jesli chodzi o prywatna wiadomosc, to ty sobie wylaczyles opcje wysylania do ciebie pw i w ogole tego nie mozna zrobic.
normalnie bylby tam link aby sie z toba skontaktowac, tak jak u mnie.

Aa. Co do wyboru trybów, daj opcję wielokrotnego wyboru
#4
I dodaj opcję "Tylko na forum" czy coś. I ogarnij style forum, bo poisonedcraft jest zabugowany trochę :v

I oddaj zasłużonym widzenie ukrytych użytkowników. Wiem że kiedyś było, złodzieju Big Grin
Niedostępny
#5
(06-03-2017, 11:31)Puyan napisał(a):
(06-03-2017, 11:28)Cichusek napisał(a): cos tam pozmienialem.
jesli chodzi o prywatna wiadomosc, to ty sobie wylaczyles opcje wysylania do ciebie pw i w ogole tego nie mozna zrobic.
normalnie bylby tam link aby sie z toba skontaktowac, tak jak u mnie.

Aa. Co do wyboru trybów, daj opcję wielokrotnego wyboru

jest wielokrotny wybor, ale trzeba zaznaczac przytrzymujac ctrl.


(06-03-2017, 11:33)Tomson napisał(a): I dodaj opcję "Tylko na forum" czy coś. I ogarnij style forum, bo poisonedcraft jest zabugowany trochę :v

I oddaj zasłużonym widzenie ukrytych użytkowników. Wiem że kiedyś było, złodzieju Big Grin

1. nie rozumiem o co chodzi z "tylko na forum"?
ogolnie, to sa rozne style wgrane na forum, ale tylko ten domyslny jest przeze mnie rozwijany, nie chce mi sie modyfikowac kilku styli dla doslownie paru osob Tongue

2. nieee.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
1. Odnośnie do "Gdzie można mnie spotkać". Ja osobiście nie gram w mc, więc chętnie zaznaczył bym opcję "Forum" czy jakąś inną w tym stylu.
2. Dlaczego nie? Czym my się różnimy od takiego laika, co dopiero się zarejestrował :? Z id 5 czuję się pokrzywdzony :v

Co do stylów forum, wystarczy zmienić jednorazowo index na innych stylach, for ex. jak klikamy nick, wysuwa się "panel" itd, to w poisonedcraft wysuwa się "panel użytkownika" czy jakoś tak. Aczkolwiek słowo "użytkownika" nie ma ładnej animacji, jak panel. Detale detalami, ale zaniedbałeś ten styl Big Grin
Niedostępny
#7
dodalem pozycje "tylko na forum" i udalo mi sie zrobic lepsze zaznaczanie tych miejsc przy wielokrotnym wyborze.
poprawilem tez lekko wyglad tej strony od edycji profilu, bo jakos dziwnie sie wyswietlala prawa strona (tak na srodku byla), wiec teraz jest wszystko w jednej kolumnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
A co z tymi ukrytymi użytkownikami? Przecież i tak można sprawdzić, tylko to trochę trwa (jest ostatnia aktywność w profilu). Byłby fajny bajer tylko dla zasłużonych Tongue

//Edit
Mógłbyś dodać do "Gdzie można mnie spotkać" "Jestem wszędzie" Tongue

//Edit 2
Mógłbyś dodać do "Kontakt" "Discordtag"
#9
Co do tych zasłużonych, to nie trzeba nim być aby widzieć ukrytych użytkowników. Wystarczy mieć Tapatalka, gdzie pojawiają się pod innymi nickami. [emoji14]

[Obrazek: 5d5efe39f6a1973c260fdda9685b746a.jpg]
[Obrazek: e3fd42a5becf6c9f5cc607089dfd6cd7.jpg]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
(06-03-2017, 16:12)Tails napisał(a): Co do tych zasłużonych, to nie trzeba nim być aby widzieć ukrytych użytkowników. Wystarczy mieć Tapatalka, gdzie pojawiają się pod innymi nickami. [emoji14]

[Obrazek: 5d5efe39f6a1973c260fdda9685b746a.jpg]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

To tym bardziej można nam ułatwić życie Tongue

//Edit
Ale Ty chyba nie widzisz ukrytych użytkowników, bo Frost przeważnie jest na "vanishu" Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości