Kopia :D
#1
Twój nick: TikTok
Nick oskarżonego: Zakopanu_trumpXD
Opis sytuacji: Kopia Sklepu uuBateku Przez Zakopanu_TrumpXD Działka Zakopanu :-4,-4 a dzialka uuBarteku 1:-2 Skopiowane Wnętrze Big Grin
Dowód/Screen: http://screenshot.sh/m3iybyvwGvfJT , http://screenshot.sh/oB56A49lV2APD
#2
Tylko Fajnie ze tu i tu Auto-Sklep budował Zakopanu_trupXD
#3
Akurat ja Mu pomagałem nie jest to jego całkiem jego autorski Sklep
#4
Oddzielaj dwukropek od linku, inaczej ci system nie złapie, że to link.

A tak do rzeczy: To nie można dodać prawa autorskiego na serwer? Polegałoby to na tym, że byłaby baza do wstawiania screenów/filmików, które pokazywałyby, że to jest mój pomysł i nie wolno go kopiować, ponieważ kto to uczyni, skończy z banem na serwer.

Niedostępny
#5
Cały środek budowałem sam co Xmany jak widać potwierdza bo budował tam mechanizmy. Niedawno TikTok sprzedał ten sklep a ja i on się pokłóciliśmy i chciał się widocznie na mnie odegrać. Trzymajcie się od TikToka z daleka bo to zwykły wykorzystywacz i krętacz, a gdy się na coś nie zgodzicie i coś idzie nie po jego myśli skutki są takie jak tu widać. Zgłasza was mimo tego że wie o tym kto to budował.

Pozdrawiam Zakopanu_TrupXD
PS: uważajcie na niego (TikToka)
#6
Potwierdzam Zakopanu_TrupXD budował ten auto-sklep tiktokowi
#7
A TikTok powiedział mi tylko w jakim kolorze budować paski i wielki kozak się zrobił i ile on to nie wymyślił.
#8
Skoro oba budowal zakopanu_trup, to nawet kopia nie jest. Poprostu, zrobil tak samo innemu graczowi jak i sobie. Niektorzy by chcieli miec takie budowle "popularnych" graczy.
#9
Właśnie mati a najgorsze jest to że titok o tym wie, że to ja wnętrze budowałem...
#10
(05-28-2017, 21:35)Iam napisał(a): A tak do rzeczy: To nie można dodać prawa autorskiego na serwer? Polegałoby to na tym, że byłaby baza do wstawiania screenów/filmików, które pokazywałyby, że to jest mój pomysł i nie wolno go kopiować, ponieważ kto to uczyni, skończy z banem na serwer.

Nie sprawdziło by się to.
Przede wszystkim że i tak większość budowli jest z internetu, lub bardzo nimi inspirowanymi i głównie one były by w bazie. Szczerze to i tak nikt nie przeglądał by tej bazy.

Obecnie zabezpieczenie w postaci napisaniu skargi, wystarczy.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości