ReDsS to krul Sky-land.pl
#31
Ja akurat was pamiętam. c:
Coś mi się kojarzy taka tam gra piłkarska, pamiętam że to grałem z nią z Viperem i z tobą.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#32
Haxball.com O to chodzi? Grywałem jakiś czas temu, ale znalazłem lepszą. Wiem że chodzi o hunterka, ale grałem z nimi :v
Niedostępny
  Odpowiedz
#33
Ej mordy a moze znowu otwieramy lige haxbala? zawsze mozna zrobic lige jak kiedys XD ja, tomalek, viper a pilkarze sie znajda jacys. Pograłbym sobie lige xd
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:12 -- AZ MU W PIENTY PUJDZIE
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:11 -- BUNTOWNIK JEDEN ZARAZ MU W SKURE WLEJE
  Odpowiedz
#34
Ja znalazłem sobie coś lepszego. Ball3d na steamie, ogarnij sobie cóż to za majstersztyk
Niedostępny
  Odpowiedz
#35
Ja nadal w to lamie. :v

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

A te ball3d to później ogarnę.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#36
Szczerze? pogralbym w haxballa lige ale zeby zebrac nie wiem z 6 osob może, i tak rozkminiłem, że można zrobic taką rozgrywke jak Ekstraklasa, że w danym dniu rozgrywana jest jakaś kolejka i zrobic z założmy 15 kolejek i i 1 kolejka rozgrywana jest danego dnia i o danej godzinie, ci gracze co mają grać międy sobą, ustalana jest godzina a ja moge wejśc nie wiem jako sędzia na 3 minuty i koniec kolejki. Teraz mam więcej wolnego czasu to mogę się pobawić w to i nawet ustalić terminarz kiedy maja być mecze
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:12 -- AZ MU W PIENTY PUJDZIE
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:11 -- BUNTOWNIK JEDEN ZARAZ MU W SKURE WLEJE
  Odpowiedz
#37
Ja mam kosmiczny ping 200ms w haxball'u, kiedy w ball3d mam 40ms, cs 50ms..
Niedostępny
  Odpowiedz
#38
To nie najgorszy pomysł, ale może być ciężko bo wiesz... Wielu ma swoje życie, jakieś sprawy do załatwienia i może być ciężko jakoś to tak ustawić aby wszystkim pasiło. Też bym chętnie pograł, mimo że już​ zapomniałem jak się gra.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#39
Jak ogarniecie jak naprawić ping, i rozgrywki w godzinach 17-22 to ja mogę zagrać.
Niedostępny
  Odpowiedz
#40
Dlatego, jest taka strona w haxballu, że tworzy no kto ma z kim grać i tabele a dzien to najwyżej ja ustale i godzine no chyba, że jakoś te osoby się dogadają i mi wyślą co i jak no jak napisał Tomalek to pasuje gdzieś godzina 17-22. Myśle, że wejśc na 10 minut to raczej nie jest dużo xd, pozatym tylko chętne osoby się zgłoszą, które chcą.Jeżeli nic nie jestem założmy poinformowany albo sobie nie przychodzi bo mu sie nie chce, wtedy jest walkower
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:12 -- AZ MU W PIENTY PUJDZIE
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:11 -- BUNTOWNIK JEDEN ZARAZ MU W SKURE WLEJE
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości