Spawny na serwerach
#11
Popyt na budowniczych na tym serwerze jest raczej niewielki, jeśli mamy mówić o czymś do zbudowania do sky-landa. Możesz oczywiście zrobić na singlu spawn do jakiegoś serwa, podesłać save Cichuskowi na PW i może Cichusek doda.

Niedostępny
#12
(05-22-2017, 15:09)SquirtleKanto napisał(a): Acha to kto ma być ardian2010 BrajanegPL i zbignief6969

A kim są ci ludzie, jeśli mogę zapytać?
No to załóżmy, że ta Wasza absurdalna propozycja przeszła. Gracze niczym się nie wyróżniający, z zerowym doświadczeniem otrzymali uprawnienia - ok. Po całej tej sytuacji napiszę osobny temat, w którym również poproszę o uprawnienia. A skoro administrator nadał uprawnienia im, to dlaczego nie mógłbym ich dostać ja? Cała ta propozycja jest bez sensu, osoby, które wymieniłeś (poza "ramburem") nie napisały nic w temacie. To nie przejdzie.
[Obrazek: fea6bb467dcb.jpg][Obrazek: 3e1a752a34d8.jpg]
Diamond Sektor: P
#13
No to tak jeżeli Cichusek będzie dobry wyśle mi spawn classica a ja go przerobie ok?
Puczio Hends ap al of pokemonz
#14
(05-22-2017, 14:54)SquirtleKanto napisał(a): Osoby które długo grają i mogą dostać takie rangi(według mnie):
a)Budowniczy:
Magda123Love
SlenderBG
SquirtleKanto(ja)
HubPlayGames
b)Sprawdzający:
TikTok
RumburRak
Piwo_Paliwo

XDDD? Tos mi urządził koniec dnia stary

(05-22-2017, 17:09)IamAwesomeArcher napisał(a): Popyt na budowniczych na tym serwerze jest raczej niewielki, jeśli mamy mówić o czymś do zbudowania do sky-landa. Możesz oczywiście zrobić na singlu spawn do jakiegoś serwa, podesłać save Cichuskowi na PW i może Cichusek doda.

Popyt na mapki pewnie jest tylko że cichusek ci nie powie czegos w stylu "halo potrzebuje ładnych mapek podsyłac mi na PW"...
Jakby rzeczywiscie była chociaż jedna osoba, ktora potrafi cos więcej niż postawic kloca 25x25 i w jakis sposob go urządzic zgapiając co nie co oczywiscie od innych, to zapewne miałaby range bo jednak co innego hub, ktory zbanuje 1-7 osob dziennie i dzięki niemu cichy zaoszczędzi 5 minut życia a co innego budowniczy ktory buduje spawna cały dzien... Nie oszukujmy sie, ale typowy "budowniczy" miałby na tym serwerze dosyc spore pole do popisu
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#15
Jedyna sensowna osoba ktora wymieniles to Magda123Love.
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#16
Magda jedyna sensowna xdd przeciez hub juz ladniej buduje
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości