Czas generowania...
#11
(05-22-2017, 16:57)IamAwesomeArcher napisał(a):
(05-22-2017, 15:39)Cichusek napisał(a): ktos wymysli jakas sugerowana cene, czy mam sam to zrobic i wziac jakas liczbe z kosmosu?

Moja sugerowana cena od bloczka pajęczyn: $4000

(05-22-2017, 08:16)Cichusek napisał(a): problem jest taki, ze trzeba przy tym wylaczyc serwer, a malo kiedy moge to zrobic gdy serwer stoi praktycznie pusty, dlatego robie to raz na jakis czas.

co nadal nie rozwiazuje twojego problemu jesli chodzi o pajeczyny, bo struktur i tak by nie bylo Tongue

A nawet jeśli by bloków pajęczyn nie było w sklepie (wypadałoby dbać o kolekcjonerów "nielegalnych" bloczków) to co szkodziłoby np. co 3 lub 7 dni dosiadywać do póznej godziny i w momencie restartu o północy podmienić pliki z surowcowych? Jakby co, to tylko sugeruję rozwiązanie.

+ ile czasu to jest "szybko"? Tongue

nie działa mi alt+x (rip)

1. nie za drogo?
2. nadal nie widze zwiazku miedzy resetem mapy surowcowej a pajeczynami, skoro i tak by nie bylo tam struktur.
nie jestem jakims nolifem i nie siedze o takiej porze przy komputerze i nawet nie zamierzam co tydzien wam robic takiej przyslugi Tongue
jesli chodzi o szybkosc, to po prostu tworze mape na singlu, wgrywam pliki z mapa do roznych miejsc na serwer, kopiuje, zmieniam kilka configow, nazw i ustawien i juz. w sprawnych rekach i przy moich internetach moze bym sie uwinal w 15min, ale to i tak jest klopotliwe jak trzeba robic specjalny restart serwera, dlatego robie to co kilka miesiecy.
ani dla mnie, ani dla graczy nie jest to wygodne, bo maja ustawione swoje sethomy i wiem, ze "oszukuja" co 3 dni wykopujac ciagle te same zloza rud i innych rzeczy.
zmieniam mape jedynie po to, aby gra nie byla taka monotonna, a ze nie ma granicy i losowy teleport ma duzy obszar, to chyba nie trzeba robic tego co tydzien.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
(05-22-2017, 17:43)Cichusek napisał(a): 1. nie za drogo?
2. nadal nie widze zwiazku miedzy resetem mapy surowcowej a pajeczynami, skoro i tak by nie bylo tam struktur.
1. Nie sądzę, przecież nie można od razu wpompować pajęczyn do obiegu tak szybko.
2. Widzę związek. Myślałem, że wystarczy włączyć struktury. Rolleyes Myślałem także, że struktury to w ogóle są włączone domyślnie.

Niedostępny
#13
4k za 1 bloczek to trochę dużo. Może coś między 500$ a 1k?
Niedostępny
#14
(05-22-2017, 18:15)JTdiro napisał(a): 4k za 1 bloczek to trochę dużo. Może coś między 500$ a 1k?

Ale chociaż nie zrobi się z tego bloczka takiego śmiecia, jak głowy za czasów ich wypadania. Oraz taka tania pajęczynka byłaby od razu użyta do pułapek z kowadłami.

Niedostępny
#15
(05-22-2017, 17:44)IamAwesomeArcher napisał(a):
(05-22-2017, 17:43)Cichusek napisał(a): 1. nie za drogo?
2. nadal nie widze zwiazku miedzy resetem mapy surowcowej a pajeczynami, skoro i tak by nie bylo tam struktur.
1. Nie sądzę, przecież nie można od razu wpompować pajęczyn do obiegu tak szybko.
2. Widzę związek. Myślałem, że wystarczy włączyć struktury. Rolleyes Myślałem także, że struktury to w ogóle są włączone domyślnie.

4k za bloczek? xd
mniej lel 100-1000 max xd
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#16
Proponuję 700

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

A jeśli ma być 4k, to ty, awesome musisz kupić przynajmniej 4
#17
750 za blok bedzie idealna ceną w/g mojej skromnej opini.
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#18
jest juz w sklepie za 950$/szt.
+ podnioslem cene enderchesta z 900$ na 1500.
+ cene szmaragdu z 90$ na 180$ za rude, bo tyle samo kosztowala ruda lazurytu, a jego latwiej jest spotkac na mapie.
+ ruda zlota znalazla sie obok innych rud, a czerwone jablko (ktore tam bylo) wyladowalo w innym miejscu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości