Kradzież
#1
Na działce 1:-2 Zbudowałem auto sklep i wchodzę sobie dzisiaj I sklep Okradziony Do Działki Byli dodani Zakopanu,Zuziarka,XMany,xxKuba906xx Wszystko zostało skardzione razem z 2 Glowami Mrocznego Sad Niemam nic w tym auto sklepie Cichusek da się zobaczyć kto to zrobił Sad Wszystko straciłem Sad Gdy nic sie nie uda zrobić z tym odejdę z serwa i rozdam itemki Sad Proszę o Rozpatrzenie tej sprawy
#2
Niestety ale dodajesz na wlasna odpowiedzialonosc i na pewno ukradla to osoba dodana do dzialki.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
Tak ale Mieczu była taka sytuacja ze okradli kiedyś huba ktoś i cichusek od razu zareagował i powiedział kto to wziął pamiętam cala ta historie wiec myślę ze cichusek mi tez pomoże w sprawie 400k piechota nie chodzi.
#4
u huba bylo prosciej, bo mial na swojej dzialce glowy graczy, a zazwyczaj nikt nie ma na serwerze takiej samej.
ktos po prostu je ukradl, mial podejrzanych tak jak ty i u kogos znalazlem te glowy, wiec dostal bana.
u ciebie byly tylko glowki mrocznego szkieleta.
sprawdzilem tylko kto kiedy sie logowal na classic: zuziarka 13 godzin temu, a xmany i kuba sa aktualnie online, a "Zakopanu" nie odnajduje, a nie wiem jaki gracz ma dokladny nick.
zreszta zobaczylem teraz ta twoja dzialke i jest do niej dodany tylko kuba i bayzeus, oboje sa teraz online, a sklep wyglada w porzadku, nie widze aby ktos cos ukradl, ale nie ma zadnych glowek.
+ jest tylko informacja, ze ktos odbudowal twoj sklepik.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Cichusek Bo Chcicieli żebym ich dodał wieć dodałem i odbudowali sklep z wlasnej kieszeni i za to im dziękuje jak mogę moim Podejrzanym jest xMany_pl i Ten drugi nick Zakopanu_TrumpXD jak nie znajdziesz winnego ja to zrozumiem ino postaraj przeswietlic te 2 konta o to ino proszę
#6
uruchomilem backup serwera z przed 2 dni i w twoim sklepie nie bylo zadnych glowek.
nie wiem kto to zrobil, wszyscy ktorzy byli wtedy dodani do twojej dzialki logowali sie maksymalnie 13 godzin temu.
ogolnie to sprawdzilem backup z wczoraj, ale sklep juz byl zniszczony, nie jakos znacznie. pare dziur w scianach itp.
raczej nic nie moge z tym zrobic, nie wiem kto jest winny.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Szkoda chodź większość osób takich jak XMany widziało jak dawalem 2 głowy mrocznego

Ale dzięki cichy za pomoc ze starales mi się pomóc


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości