Nieładne budowle na działce.
#11
(05-13-2017, 16:39)Mati :) napisał(a): Zawsze mozna sprawdzic, kto te bloki postawil i ten kto postawil dostanie bana.
To nie jest Wolność. Tu nie ma blockloga.

A co tematu, to ja zyskałem reputacje tego co mu się wszystko kojarzy z jednym. Rolleyes Więc oczywiście ja widzę co to...
Po co ktoś miałby budować "odwrócone T"...
Jednak wydaje mi się że to trochę przesada, bo faktycznie ktoś inny mógł to wybudować.



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
(05-13-2017, 16:54)Tails napisał(a):
(05-13-2017, 16:39)Mati :) napisał(a): Zawsze mozna sprawdzic, kto te bloki postawil i ten kto postawil dostanie bana.
To nie jest Wolność. Tu nie ma blockloga.

A co tematu, to ja zyskałem reputacje tego co mu się wszystko kojarzy z jednym. Rolleyes Więc oczywiście ja widzę co to...
Po co ktoś miałby budować "odwrócone T"...
Jednak wydaje mi się że to trochę przesada, bo faktycznie ktoś inny mógł to wybudować.



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Tylko że gracze za to mają bany... Moderator/pomocnik powinien znać regulamin i tego nie robic ( na większości serwerów traci za takie rzeczy moda)
Uważam że cichy powinien być sprawiedliwy wobec każdego nie ważne czy helpera czy gracz czy svip i każdyza takie coś powinien mieć bana no albo zabraną rangę (u moderatorów) ale wiemy że cichy nie zabierze mu rangi.
........................................UwU
Niedostępny
#13
(05-13-2017, 14:56)HubPlayGames napisał(a): nie ja to zbudowałem, mam wiele osob dodanych.

to ich pilnuj.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości