podpięcie
#1
propozycja : czy mógłbym podpiąć swój serwer gildie ?
do adm raczej nikogo nie biore bo jestem nałogowym graczem minecraft Big Grin
jak już to kuzyna i bardzo zaufaną osobe ,czyli praktycznie by było nas 3 a myślę
że tu brakuje takiego trybu jak gildie serwer ja bym opłacał jest opłacony na rok więc na spokojnie pluginy mam itp. więc pozostaje twoja odpowiedź nie będzie zbugowanyc pluginów takich jak plecak bo takie pluginy to tylko problemy będe miał też wykupiony serwer do sprawdzania pluginów , grifów nie będzie bo nie będzie rekrutacji , czekam na odpowiedź.
#2
Nie :v btw. Przed przecinkami nie dajemy spacji Wink
#3
Cichusek pisał nie doda coś typu easyhc lub gildie.
Niedostępny
#4
na nie.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Przeczytaj najpierw w calosci w moim watku wypowiedz cichego o easy hc jak i samym hc.
#6
On sie pyta czy moze podpiąć JEGO serwer z gildiami pod ten a nie zeby Cichy wprowadzil..
#7
czyli a'la partnerstwo
Jak mcadmins
Więc sie nie wypoiem
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
no właśnie jak by mój podpioł on by nic nie musiał robić ja bym wszystko załatwiał
#9
(05-10-2017, 14:00)Fresh napisał(a): On sie pyta czy moze podpiąć JEGO serwer z gildiami pod ten a nie zeby Cichy wprowadzil..

Wszyscy zrozumieli podpięcie, jako podpięcie do sieci serwerów.

Oto moje zdanie na temat EasyHC:
Tego typu serwerów jest pełno, nie są one przyjmowane przez starszych graczy - stały się po prostu nudne z powodu ich dużej ilości. Taki serwer nie przyjmie się, tym bardziej na 1.7-1.8. Przyciąga on tylko cheaterów, oszustów i typowe dzieci (Admin daj OPa). Sky-Land jest bardzo fajną siecią serwerów, z doświadczoną administracją i taki oto tryb znacznie popsułby jej wizerunek, jak i reputację serwera. Zamiast takich "izihace" na 1.7, można by wymyślić inny, oryginalny tryb (lub wspomniany już creative). Niedługo powstanie pewnie coś typu EasySkyBlock (kolejny tryb robiony na siłę, by przyciągnąć graczy [nie piszę teraz o Sky-Landzie]). Tak więc jestem za odrzuceniem tej propozycji, nie tylko ze względu na beznadziejny tryb, lecz także na brak ogarnięcia i słabą ortografię u osoby ją składającą
[Obrazek: fea6bb467dcb.jpg][Obrazek: 3e1a752a34d8.jpg]
Diamond Sektor: P


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości