Podszywka pod YT
#1
Star 
Witam!
mój nick: Polak_17
nicki oskarżonych: MinecraftDoknes(czy jakoś tak) i dealereq
powód: podszywka pod minecraftowych youtyberów, z tego co widziałem to ten pseudo doknes używa skina prawdziwego doknesa (nie wiem jak ten drugi)
dowód: nie potrzeba, każdy gracz może to potwierdzić
_________________________________________________________
[/font]


   
#2
Ten screen nic nie pokazuje a za takie nicki chyba nie ma bana.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
(05-08-2017, 20:27)miecz19 napisał(a): Ten screen nic nie pokazuje a za takie nicki chyba nie ma bana.

jeśli ten ytber nie ma konta na skylandzie...
#4
ten screen nie jest jako dowód
#5
Za to nie ma banów. Każdy może sobie robić nick, jaki chce. Chyba że np: "CichyyPL" Lub "HubPlayGams" To jest podszywka pod administracje, i to jest karane.
#6
no tak podszywka pod administarcje to karane ale na tym ss'ie nic nie ma ze podszywa czy coś
#7
Ja uważam że Krzysztof.minecraft ma racje, ci co się podszywają pod youtuberów korzystają na tym, bo inni dają im ity.
#8
Jest jeszcze drugi "doknes" ale db... w wgl jak widze skin doknesa to słysze o tym że mam łapeczke zostawić
#9
(05-08-2017, 22:36)Kipis napisał(a): Ja uważam że Krzysztof.minecraft ma racje, ci co się podszywają pod youtuberów korzystają na tym, bo inni dają im ity.

Ale to tak nie działa :p
Chyba nicki z gry ich "ukochanych" ytberow nie są w żaden sposob zakrywane na odcinkach czy cos. I jest to dosyc łatwe do wykycia przez przeciętnego gracza.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#10
nie ma za to bana.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości