Spag
#1
Pisze tu w imieniu Spaga, któremu niejaki Erav ukradł konto.
Podał mi numer telefonu z którego wysyłał smsa.
Nie wiem czy potrzebny jest wzór, ale napisze:
Czy masz Premium: No tego to nie wiem. Tongue
Twój nick: Spag
Dowód/Screen:
Numer telefonu na zdjęciu, twierdzi że kupował kody na WaterBlocku.

Jeżeli Cichusku możesz to sprawdź IP, czy ten Erav naprawdę mu ukradł, chce pomóc Spagowi, mimo naszych kilku nieporozumień...


Załączone pliki Miniatury
               
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Tak tylko Ciebie poprawie bo to byl ERAVI (tylko E z duzej)
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
Chwila,chwila,chwila z tego co ja wiem to Spag miał sprzedać konto Eravi za cs:go i później sam Spag chwalił mi się,że tego cs'a ma od Eraviego więc coś tu nie halo

edit. skoro to Erav to nie ta sama osoba tamten miał nick Eravi
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#4
No właśnie spag sprzedawał konto...więc proponuję żeby eravi udowodnił że kupił to jego konto.
........................................UwU
Niedostępny
#5
No szczerze to nie wiem. Obecnie nie mamy ze sobą kontaktu, więc jak co to przepytam go co i jak, zdobędę więcej dowodów...

Ponoć Eravi go właśnie oszukał, spag opowiedział bardzo przekonującą historię, więc mu uwierzyłem, jak już mówiłem spróbuje zdobyć więcej dowodów.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Sprzedaż kont jest zabroniona, Spag'owi najprawdopodobniej nie zostanie zwrócone konto, a zbanowane. . :/

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#7
Ja też nie mam dowodów,ale byłam wtedy na serwerze i Spag sam to oferował.Eravi powiedział,że dla niego to korzystna opcja bo ma lagi i przez to nie bardzo może grać w cs'a.Potem mi napisał,że ma cs. Ale to dziwne żeby Spag kłamał ...
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#8
(05-08-2017, 19:08)Boczka napisał(a): Sprzedaż kont jest zabroniona, Spag'owi najprawdopodobniej nie zostanie zwrócone konto, a zbanowane. . :/

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

No właśnie, moim zdaniem powinien dostać bana lub nie odzyskać konta.
........................................UwU
Niedostępny
#9
ale nie wiem po co kupowac psc przez MC nie no ze cos mi nie pasi ale to jest ryzykowne a nawet na 100% ktos ciebie moze oszukac Tongue
#10
No cóż... Powiedzmy że udało mi się zdobyć dowody.

Ogólnie do wymiany doszło wczoraj, gdy ten Gabriel miał podać mu kody na PSC. Po tym jak przekazał mu hasło do konta, ten zablokował go na Skypie. Nie otrzymał PSC.
Dopiero dziś kupił sobie tego za własne pieniądze tego Counter Strika (Potem dam jeszcze screena z e-mailem potwierdzajacym zakup tego PSC)
Żeby potwierdzić, podał jeszcze raz numer telefonu.

Przepraszam za ten środkowy palec w jego avatarze.

Jeżeli czegoś brakuje to dostarczymy.[Obrazek: 130492ebcf08e82b2067567389b98863.jpg][Obrazek: cfce30b19b76ef77d3f51fabc0e722a3.jpg][Obrazek: f827aad43773e01a4b43308ef0a9b11a.jpg][Obrazek: b3a7dab6126be4c71161bd707ab65f81.jpg][Obrazek: bbbf91c67fb6fb721fe39d76ca1af7ae.jpg]
[Obrazek: 00d2cf1210b718805411d95eba71c608.jpg]
Jeszcze sobie Cichusku porównaj IP i kiedy Eravi ostatni raz wchodził na swoje konto.
Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości