SkyFire.
#21
Ech, no wiecie proponować możemy bez końca. [emoji14]

Musimy poczekać na Cichuska...


Właśnie dlatego Creative by się nadawał. Smile (chodzi o to że gracze wolą tryby spokojne)

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#22
(05-02-2017, 19:42)IamAwesomeArcher napisał(a): Może gry typu Last Man Standing? Nie wiem... TNT run albo może Anvil Rain. Sam robię teraz na singlu coś podobnego (TNT Escape), lecz nie używając pluginów tylko commandblocków. I nawet jest bliżej niż dalej tyle, że moja minigierka powstaje na 1.8.8, średnio na razie mam zapał na dalszą budowę tego oraz commandblocki potrafią nieźle bugować (np. guziki, które mają się pojawić po X sekundach od ich zniknięcia lewitują, zamiast stać przyklejone do ściany)

No i szlak, właśnie uświadomiłem sobie, że robię minigierkę po angielsku xdd

poczytaj sb dokładnie wypowiedzi cichuska... albo chociaż to pierwszą
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#23
(05-02-2017, 19:52)CruQ napisał(a):
(05-02-2017, 19:42)IamAwesomeArcher napisał(a): Może gry typu Last Man Standing? Nie wiem... TNT run albo może Anvil Rain. Sam robię teraz na singlu coś podobnego (TNT Escape), lecz nie używając pluginów tylko commandblocków. I nawet jest bliżej niż dalej tyle, że moja minigierka powstaje na 1.8.8, średnio na razie mam zapał na dalszą budowę tego oraz commandblocki potrafią nieźle bugować (np. guziki, które mają się pojawić po X sekundach od ich zniknięcia lewitują, zamiast stać przyklejone do ściany)

No i szlak, właśnie uświadomiłem sobie, że robię minigierkę po angielsku xdd

poczytaj sb dokładnie wypowiedzi cichuska... albo chociaż to pierwszą

Well, brawo ja, zacząłem czytanie postów od drugiej strony i nie zobaczyłem pierwszej (znaczy, zobaczyłem, ale po fakcie).
Natomiast co stoi na przeszkodzie proponować? Należy próbować i próbować, aż w końcu się kogoś przekona. Oczywiście, są osoby całkowicie niezmienne w swych decyzjach, natomiast uważam, że Pan Cichusek nie jest aż taki... hmmm, nie chcę obrazić... konserwatywny, bym powiedział. MinecrafParty przez swoje kilka(naście) tygodni bycia działało i to dobrze działało, bo na minigry nie czekało się długo, jak na niektóre mapy w H&N'sie. Nie wiem dlaczego ten tryb zniknął. Moim zdaniem był udany.

Niedostępny
#24
bugi, lagi...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#25
ale wy jestescie uparci.

- creative:
nie rozumiem tego trybu, skoro kazdy ma wszystko to nikt tam nie bedzie siedzial godzinami, bo domek zbuduje w pol godziny, ba nawet zamek by zdazyl zrobic. ile mozna rozwalac i budowac rzeczy na jednej dzialce? ja w tym nie widze sensu, w dodatku slyszalem, ze zawsze sa problemy z tymi worldeditami, trzeba wprowadzac pelno limitow aby nie lagowalo itp.

- survival games:
kiedys w to czasem gralem na serwerach premium, ale jak na razie zadna minigra u nas nie wypalila (tak skutecznie), wiec raczej nie chce tworzyc kolejnych gier.

- parkour:
lubie takie rzeczy, ale 10 torow to malo, nawet 100 jest zbyt za malo na taki serwer. parkoury powinny byc rozne, trzeba ich zrobic na prawde mnostwo, poswiecic na to duzo czasu, pogrupowac je na rozne poziomy trudnosci i rzeczywiscie wtedy to ma jakis sens. jak sie zrobi 20 takich map, to ktos w godzine przejdzie caly serwer. na serwerze prison to trwa dobry miesiac jak ktos czesto gra, tutaj tez tak powinno, a skoro parkour mozna przejsc w pare minut, to na prawde powinno ich byc duzo, a to jest za wiele na moje sily, nawet jak sie robi mapy w pare osob.

- massterbuilders, super smash craft, eggwars, bedwars...:
kolejna mini gra..

- party:
plugin byl publiczny, zostal zle napisany. mial strasznie duzo bledow, konsola byla co chwile zaspamowana jakimis errorami. co chwile musialem wchodzic na spleefa i inne gry i usuwac dziwne bloczki, ktore nie chcialy zniknac po poprzedniej rozgrywce. w dodatku restart serwera byl co chyba 20-30min, bo robily sie takie lagi, ze grac sie nie dalo. lubilem to, ale bez przesady.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#26
Gdybyś robił parkour, mógłbyś pobrać jakieś mapki albo poprosić graczy, aby jakieś zrobili podesłali.
Niedostępny
#27
A co do Creative, nie chodzi tu tylko o budowanie lecz także o społeczność.

Ludzie jak już coś wybudowali, to robili różne zabawy, bawili się w szpitale, szkoły, wojska itd. Robili konkursy skinów, wielu poświęcało sporo czasu aby wybudować coś majestatycznego.
Sam często wracam na takie tryby bo jest poprostu fajnie, rzadko można było się tam nudzić. Smile

Zapewnie nie uda mi się ciebie przekonać, ale spróbuje bo Creative jest naprawdę fajnym trybem, jeżeli jest dużo osób i ma się wśród nich znajomych.


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#28
(05-02-2017, 20:24)JTdiro napisał(a): Gdybyś robił parkour, mógłbyś pobrać jakieś mapki albo poprosić graczy, aby jakieś zrobili podesłali.

Cóż, zależy jeszcze czy parkoury to mają być pięknie udekorowane i blablabla mnóstwo detali, czy tylko i wyłącznie tzw. layout, czyli absolutnie same bloki do skakania, bez żadnego tła albo dekoracji. Gdyby parkoury były punktem pierwszym to faktycznie, zgodzę się z Cichuskiem, nie ma czasu, aby w krótkim czasie zrobić wiele ładnych parkourów. Co do drugiego punktu to może udałoby się zrobić dużo mapek w krótkim czasie, natomiast niektórzy by potraktowali takie "layout'owe" parkoury tak: "na odwal się zrobione". Ale ci niektórzy to tylko "wybredni", którzy dużo oczekują od małych serwerów.

Niedostępny
#29
Polecam zrobić Quake / Villager defence. Wtedy nie musiałbym zmieniać nicku i serwerów, ale to zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
KILKA FAJNYCH SCREENÓW
http://imgur.com/a/Uk1OY

[Obrazek: eRIBsZ.png\]
#30
(05-02-2017, 21:15)MRsebaa napisał(a): Polecam zrobić Quake / Villager defence. Wtedy nie musiałbym zmieniać nicku i serwerów, ale to zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

Kocham. Jak najbardziej za Sebą
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości