SkyFire.
#11
Skoro nie hardcore to moze tak CaveBlock? CaveBlock to cos w stylu skyblock tylo wszedzie sa jaskinie. Teren by byl 50x50 w sumie to samo co na skyblocku tylko ze w jaskiniach. Jaskinie po wpisanu /is stworz robi sie wyspa nwm 8x8-10x10 a w niej tylko skrzynka z kilofem itp.
#12
(05-02-2017, 15:21)Mati :) napisał(a): Skoro nie hardcore to moze tak CaveBlock? CaveBlock to cos w stylu skyblock tylo wszedzie sa jaskinie. Teren by byl 50x50 w sumie to samo co na skyblocku tylko ze w jaskiniach. Jaskinie po wpisanu /is stworz robi sie wyspa nwm 8x8-10x10 a w niej tylko skrzynka z kilofem itp.

probowalismy kiedys cos takiego zrobic na bazie skyblocka, ale nazwalismy to po prostu mrowisko.
cala mapa byla w dircie i aby dostac sie i spotkac z "wyspa" (regionem) sasiada kazdy musial wykopac do siebie tunel w ziemi.
byloby fajnie, bo regiony moznaby polaczyc tunelami i nawet przejsc przez 100 roznych graczy aby spotkac sie z kolega, tak jak mrowka.
po prostu zaczynalo sie w jednej jaskini i kopalo sie inne pomieszczenia bez wychodzenia na powierzchnie (bedrock na gorze i na dole).
projekt nie wypalil z powodow technicznych, bylo to jakies 3-4 lata temu zaraz po tym jak powstal waterblock.
wiec takiego czegos u nas nie bedzie.
zbyt duzo bloczkow jest usuwanych i generowanych podczas czyszczenia regionu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
(05-02-2017, 15:38)Cichusek napisał(a):
(05-02-2017, 15:21)Mati :) napisał(a): Skoro nie hardcore to moze tak CaveBlock? CaveBlock to cos w stylu skyblock tylo wszedzie sa jaskinie. Teren by byl 50x50 w sumie to samo co na skyblocku tylko ze w jaskiniach. Jaskinie po wpisanu /is stworz robi sie wyspa nwm 8x8-10x10 a w niej tylko skrzynka z kilofem itp.

probowalismy kiedys cos takiego zrobic na bazie skyblocka, ale nazwalismy to po prostu mrowisko.
cala mapa byla w dircie i aby dostac sie i spotkac z "wyspa" (regionem) sasiada kazdy musial wykopac do siebie tunel w ziemi.
byloby fajnie, bo regiony moznaby polaczyc tunelami i nawet przejsc przez 100 roznych graczy aby spotkac sie z kolega, tak jak mrowka.
po prostu zaczynalo sie w jednej jaskini i kopalo sie inne pomieszczenia bez wychodzenia na powierzchnie (bedrock na gorze i na dole).
projekt nie wypalil z powodow technicznych, bylo to jakies 3-4 lata temu zaraz po tym jak powstal waterblock.
wiec takiego czegos u nas nie bedzie.
zbyt duzo bloczkow jest usuwanych i generowanych podczas czyszczenia regionu.
To nie byłby dobry pomysł... Jeżeli byś to dodał no to będziemy mieli 3 niemal takie same tryby. Nie ma sensu robić tryby oparte wciąż na tym samym schemacie. Jeżeli coś sprawdziło się raz lub dwa razy to nie znaczy że przyjmie się jeszcze kilka razy.

Jeżeli już jednak rozmawiamy, jaki by może tryb dodać, to ja proponowałbym...
Creative

Każdy miał by swoją działkę, tak jak na Classicu z takimi samymi komendami itd. Nie zbyt chcę mi się to tłumaczyć bo wielu pewnie to zna.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Na creative by byla tez ranga VIP ktora ma world edita, zarezerwowany slot itd..
#15
Creative'a to tak śrenio widze ponieważ patrząc na działki na cls/prison to głównie domki są brane z internetu, co wskazuje na to, że community serwera nie zbyt ma do tego smykałkę i by budowali jakieś dziwactwa, peniski itp.

Spoglądając na konkuręncje (serwer"CraftCast") gdzie trzeba rzeczywiście budować na poziomie (zresztą oni sami to oceniają) to serwer wypadłby miernie (wiem, grałem, budowałem, jakoś tam awansowałem range do przodu)
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#16
Proponuje tak:
- SurvivalGames
- Creative
- Parkour
- MasterBuilders / BattleBuilders.
#17
Nowe tryby? Dobrze, że ten temat został poruszony. Na pewno (przynajmniej dla mnie) fajnymi trybami byłyby parkour i Super Smash Mobs. Dlaczego? Parkour to hmmm... po prostu skakanie i skakanie, a każdemu przyda się taki relaksacyjny tryb. Super Smash Mobs (SSM) [zaciągnięte z konkurencji, wybaczcie] to tryb, w którym wybiera się moba jako kit/zestaw etc. a następnie walczy się z innymi graczami przebranymi za moby. Charakterystyczną częścią SSM jest tzw. Double jump, którego nie muszę chyba objaśniać. Co do creative'a to mi obojętnie, choć podzielam zdanie Cruq'a. SurvivalGames? Dobrze, może być, ale bez huzunek, polecam permy za samo posiadanie. A jeszcze mam oryginalny pomysł na tryb ze spadającymi TNT na mapę, która jest przez nie rozwalana, lecz szczegółowiej o tym wspomnę później.

A tak w ogóle to wolałbym, aby się zrobił porządek z tymi trybami, które są obecnie. Po prostu żal mi jest, jak widzę prosty, aczkolwiek ładny serwer, który jest ubrudzony ogromną (podkreślam: ogromną) ilością cheaterów, oszustów i hejterów. Jeśli będzie porządek z obecnymi trybami (np. mniejsze ścinki na H&S czy to co wspomniałem zdanie wcześniej) to jestem za nowymi trybami.

Niedostępny
#18
Co do Super Smash Craft to kiedyś pisałem. Dostałem odmowę, a szkoda bo to było by fajne.

Ale tak szczerze, to brakuje mi jakiegoś trybu w którym chodzi o współpracę... Na przykład jakaś mob arena, lub villager defender...
Obecnie w większości minigier jest rywalizacja, a mi brakuje właśnie takiego trybu w którym nie chodzi o to aby pokonać innych...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#19
Eggwars albo bedwars jeszcze. W sumie to jedno to samo tylko na eggwars broni sie jajka a na bedwars lozka. Skoro tails poruszyles temat wspolpracy.
#20
Może gry typu Last Man Standing? Nie wiem... TNT run albo może Anvil Rain. Sam robię teraz na singlu coś podobnego (TNT Escape), lecz nie używając pluginów tylko commandblocków. I nawet jest bliżej niż dalej tyle, że moja minigierka powstaje na 1.8.8, średnio na razie mam zapał na dalszą budowę tego oraz commandblocki potrafią nieźle bugować (np. guziki, które mają się pojawić po X sekundach od ich zniknięcia lewitują, zamiast stać przyklejone do ściany)

No i szlak, właśnie uświadomiłem sobie, że robię minigierkę po angielsku xdd

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości