SkyFire.
#51
Może nie gram już w mc, ale to co napisałeś Filipie .. To dobry pomysł. Roleplay/RPG.
Czyż nie?
Niedostępny
#52
ja jestem do tego dość sceptycznie nastawiony, ale można spróbować
Tails, oczywiście masz rację - to co napisałem to jedynie mój punkt widzenia na tą sprawę
Niedostępny
#53
(05-05-2017, 16:02)Tomson napisał(a): Może nie gram już w mc, ale to co napisałeś Filipie .. To dobry pomysł. Roleplay/RPG.
Czyż nie?

Jakimś RPG bym nie pogardził ale...

Cichusek napisał(a):juz kiedys pisalem o takich serwerach roleplay/reallife/rpg/city, ze wymagaja bardzo duzo roboty i prosciej jest zrobic serwer typu classic, skyblock itp, na ktorych tez mozna przyjemnie sobie pograc, a ilosc graczy jest podobna.

Nie wiem... Ten wątek ma jakiś sens?
No bo wiecie, tak wymieniamy się pomysłami, a może się okazać że na darmo.




Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#54
Ja tam tylko zobaczyłem że dyskusja, to zaproponowałem. Nie czytałem wcześniejszych wiad zbytnio. Cichy to leń i woli zrobić coś co żyje własnym życiem, taka prawda. - Moja osobista opinia.
Niedostępny
#55
(05-05-2017, 21:27)Tomson napisał(a): Cichy to leń i woli zrobić coś co żyje własnym życiem, taka prawda. - Moja osobista opinia.

czyzby to byla definicja spolecznosci?

juz sie wypowiedzialem w tym temacie, ze na razie nie zamierzam robic kolejnych serwerow, wole udoskonalac te aktualne wprowadzajac rozne drobne zmiany.
moze kiedys cos nowego powstanie, ale raczej nie kolejna mini gra.
nad creativem kiedys pomysle, ale raczej bedzie bez worldedita + pewnie postaram sie zablokowac rozne bloki i zapewne wylacze calkowicie redstone.
jesli chodzi o roleplay, to juz pisalem pare komentarzy na ten temat i nadal jestem przeciwny takiemu typu rozgrywki.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości