Pewnie źle robię, pisząc to ale...
#11
Tails ale on zmienil ten nick może w jedynym celu żeby mniej osób się o tym dowiedziało no ale rouzmiem
bo jak kumpel ma problem to od razu trzebea pisac tego typu watek...
Hub zakładając konto premium o swoich danych pewnie nie wiedział co robił.. był jeszcze w młodym wieku i nie myslał o tym...
Zmienił nick po to żeby mniej osób się dowiedziało o jego danych..
poka poka poka
#12
(05-01-2017, 21:24)MELMAN napisał(a): Tails ale on zmienil ten nick może w jedynym celu żeby mniej osób się o tym dowiedziało no ale rouzmiem
bo jak kumpel ma problem to od razu trzebea pisac tego typu watek...
Hub zakładając konto premium o swoich danych pewnie nie wiedział co robił.. był jeszcze w młodym wieku i nie myslał o tym...
Zmienił nick po to żeby mniej osób się dowiedziało o jego danych..

;>
Przeczytaj moje słowa, skierowane do niego na początku postu. Tam masz całą odpowiedź...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#13
(05-01-2017, 21:21)Tails napisał(a): Mam wrażenie że piszesz, to tak jakbyś myślał: "dobra, zgodzę się tylko niech mi spokój da" ale już nie będę się kłócił, może tak wyrażasz zgodę.

Na twoim miejscu, było mi by wstyd za siebie że przez swoje błędy każdy zna moje dane...

Jako pomocnik, powinnien byś być wzorem... Powinieneś być sprawiedliwy...
Powinieneś wiedzieć jak masz się zachowywać i za co banować...
Zobacz że wielu ma do ciebie zastrzeżenia. Wielu uważa że nie jesteś odpowiednią osobą na stanowisko pomocnika...
Może warto przemyśleć czemu i spróbować się poprawić...


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
No tak, jestem niewygodny to wiele osb ma zastrzezenia. Po prostu musicie sie pogodzic z faktem, ze to ja pomagam. Czy ja zle banuje? Nie. Banuje odpowiednio do wykroczenia, a na temat pisania moich danych nie bede sie ponownie wypowiadal. Mysle, ze juz wyjasnilismy sobie wszystko Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości