ub
#1
Hej,
kazdy wie jaki jest Zabaijaka, ma o wszystko bol tyłka XD
Sam buguje dzialki, wyzywa innych, mowi ze sie poprawi choć kazdy wie ze tak nie bedzie, w takim razie Marcin tez sie poprawi i tak nie bedzie robil. Kuba tak samo dostal perma a bugowal pierwszy raz (chyba)
(jbc ub dla Kox_MarcinPL i KubuPlayGames )
#2
To jest akurat prawda Zabijaka zawsze przeprasza a potem jest jak jest.Ja Marcina jakoś nie lubilem ale nigdy mnie nie wyzywał ani nic.
poka poka poka
#3
Kubu zostalo pare dni bana a co do koxmarcina to sprawil wielu osobom bol bo zarabiali na glowy a on je kradl. I marcin mial juz bana za bugowanie.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
Kubu dostał bana czasowego, do 4 maja.

A co do marcina, nie wiem czy zasługuje.
#5
Marcin nie zasługuje na unbana.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
#6
Nie obchodzi mnie po ilu miesiacach ty dostales ub, kazales kurze mnie okrasc kura ma ssy i sam mi sie przyznales tez mam ss. Mam folder z ss na ciebie ziom :**
Ty się zresztą ciesz, bo jak na podanie CUDZYCH danych osobistych, ub dostales bardzo szybko, przy czym lucca za czity nadal czeka na ub
#7
Ja wiem, on moze nie. Marcin mi powiedzial za co dostal Smile Lucca powinien dostac ub bo czity to juz cos lepszego niz podanie NA CZACIE kogos imie i nazwisko
#8
(05-01-2017, 11:51)ZabijakaPL1337 napisał(a): Masz na mnie jakieś dowody że kogoś wyzywam ?

a znalazłoby się Wink
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#9
Jestem na tak, ponieważ Marcin to uczciwy gracz i sądzę że to jednorazowy wybryk z jego strony.

Żenada

[Obrazek: tumblr_nlzrqecPW31s6pp33o1_500.gif]
#10
ty jestes do zamkniecia, jak cos ci nie pasuje to nei wiem nie wchodz do tego watku i olej go

ZABIJAKA SKASOWAL SWOJE WYPOIWEDZI AHAHHAHAHA


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości