Problem z logowaniem "nowicjusz"
#1
Witam serdecznie,
chcę pograć z Wami u Was na serwerze i okazuje się że stoję przy wejściu i muszę się zalogować i rejestrować.

Proszę o instrukcje jak po kolei co mam zrobić i gdzie... co wcisnąć żeby się zalogować na waszym serwerze.
#2
Jeśli logując się pierwszy raz widzisz na rogu "Zarejestruj się używając /register <hasło> <powtórz hasło> to dobrze. Jeśli natomiast widzisz przy pierwszym logowaniu "Zaloguj się używając /login <hasło> to oznacza, że nick jest zajęty i należy spróbować na innym. Uprzedzam, że nie wolno grać aktywnie na dwóch lub więcej kontach, gdyż to podpada pod Multikonto, czyli jedną z rzeczy zakazanych na serwerze.

Natomiast granie na sky-landzie jest bardzo proste. Rejestrujesz się, następnie logujesz. Potem wyskakuje kompas, kilkasz prawym przyciskiem myszki na niego i Ci wyskakują różne tryby, kilknięcie lewym przyciskiem myszki na daną ikonkę skutkuje wybranie danego trybu.

A gdyby hasło Ci się nie spodobało, możesz go zmienić za pomocą /changepw <stare hasło> <nowe hasło>. Musisz tylko gdzieś to nowe hasło zapisać, żeby nie przekombinować i nie zgłaszać zapomnienia hasła o tu ( http://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=138 )

Niedostępny
#3
Czyli rozumiem że do logowania się na serwer gry korzystam z loginu i hasła z forum tak?

Jeżeli tak to jak pojawi mi się komunikat że ma wpisać login i hasło to co mam wcisnąć żebym mógł to wpisać i gdzie.
#4
Nie musisz jak na forum. Mozesz ustawic sobie dowolne haslo tylko go nie zapomnij!
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Zle zrozumialas.
Jak pisze, ze masz sie zalogowac za pomoca "/login haslo" to oznacza ze albo konto zostalo zajete albo kiedys gralas. Skoro jest zajete to inny nick musisz wziasc. Nie korzystasz loginu z forum w grze.
#6
A więc tak.
Loguję się na grę
Wybieram Nick: Misia3006
klikam na gra wieloosobowa
mam tam Wasz serwer sky-land.pl
jestem w takim mały pomieszczeniu i otrzymuję komunikat że żeby to zrobic musisz się zalogować/ zarejestrować !!
Nigdy wcześniej nie byłem u Was na serwerze, nie grałem w multi w minecraft
Potrzebuje pomocy jak dla DZIECKA żeby PO KOLEI wiedzieć co gdzie i jak kliknąć

samo to że musisz się zarejestrować nic mi nie mówi zarejestrować GDZIE ? jaki klawisz mam kliknąć żebym mógł się rejestrować i logować.
Chcę w to grać ale odpaliłem to po raz pierwszy, na singlu gram ale chce na multi nie mam żadnego TS i nie mam nikogo kto przeprowadzi mnie przez podstawy tego logowania i rejestrowanie .
#7
chodzi ci o to że niewiesz co wcisnąć żeby napisać no to klikasz t sam chat a jak klikniesz / to wpisujesz komende
#8
nie mogę się zalogować na konto
#9
wiktor zrób swój własny wątek i opisz wszystko
#10
(04-28-2017, 18:36)misia3006 napisał(a): A więc tak.
Loguję się na grę
Wybieram Nick: Misia3006
klikam na gra wieloosobowa
mam tam Wasz serwer sky-land.pl
jestem w takim mały pomieszczeniu i otrzymuję komunikat że żeby to zrobic musisz się zalogować/ zarejestrować !!
Nigdy wcześniej nie byłem u Was na serwerze, nie grałem w multi w minecraft
Potrzebuje pomocy jak dla DZIECKA żeby PO KOLEI wiedzieć co gdzie i jak kliknąć

samo to że musisz się zarejestrować nic mi nie mówi zarejestrować GDZIE ? jaki klawisz mam kliknąć żebym mógł się rejestrować i logować.
Chcę w to grać ale odpaliłem to po raz pierwszy, na singlu gram ale chce na multi nie mam żadnego TS i nie mam nikogo kto przeprowadzi mnie przez podstawy tego logowania i rejestrowanie .
No dobrze, może ją spróbuje.
Z tego co wiem, już weszłaś i masz już komunikat o rejestracji.
1. Naciskasz przycisk T na klawiaturze
2. Wpisujesz znaczek / (jest wraz z ? na klawiszu)
3. Wpisujesz słowo register zaraz po / bez spacji.
4. Po wpisaniu, naciskasz spacje
5. Wpisujesz swoje hasło.
6. Ponownie wstawiasz spacje
7. Ponownie wpisujesz takie samo hasło.
8. Potwierdzasz Enterem
9. Naciskasz prawy przycisk myszy
10. Najeżdżasz kursorem na ikonę trybu i naciskasz lewym przyciskiem myszki.

Jeżeli czegoś nie rozumiesz, pisz

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości